R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: glizda
2008-03-03, 22:12
Mocne słowa Wlazłego - grozi nam skandal w kadrze!!!
Autor Wiadomość
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 44
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-13, 22:03   

morten, ale ja nie piszę o tym czy on ma zrezygnować czy nie - bo uważam że to jest jego sprawa. Nie podoba mi się styl w jakim to robi.
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-02-13, 22:06   

morten napisał/a:
Wszyscy bezsensu to komentujecie. Ciekaw jestem czy Wam by pasowało pracować 3 lata bez żadnego urlopu, odpoczynku, tylko non stop praca, praca i jeszcze raz praca.


morten, a coś Ty „adwokat diabła” :?: :evil:

Tu każdy wypowiada swoje zdanie a nie prawdy życiowe. ;)

Przecież kto mu nie każe chorować, niech przedstawi stosowne L-4 i po krzyku.

morten napisał/a:
Eh... jak czytam tutaj wypowiedzi w tym temacie, to normalnie mnie trafia


:D :D :D no i doczekaliśmy się Alfy i Omegi, prowadzi ktoś statystyki, który to z kolei :?: :D :D
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2007-02-13, 22:20   

:shock: :shock: :shock:

Napiszę ogólnie, bo nie chce mi się odpisywać z cytatami.

WSTYD WSTYD WSTYD dla osób, które piszą cokolwiek źle o Mariuszu, albo wypowiadają się inaczej, niż z szacunkiem. Takie osoby na pewno nie są kibicami siatkówki, a może i wcale nie wiedzą co to jest sport.

Sławę Mariusza i co za tym idzie Wielunia można wykorzystać w wieloraki sposób. Popis ma władza wieluńska. Oby ją wykorzystała, bo jak na razie nic nie robi, oprócz jakiegoś plakatu pod przejazdem kolejowym..
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2007-02-13, 22:23   

hiszpan napisał/a:
WSTYD WSTYD WSTYD


hiszpan, wstyd dla naszego miasta to właśnie ten śmieszny baner nad przejazdem :evil: , szkoda słów :!:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
dawid 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
się gra, się ma


Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1173
Piwa: 14/19
Skąd: znienacka
Wysłany: 2007-02-13, 22:27   

[quote="hiszpan"]
Sławę Mariusza i co za tym idzie Wielunia można wykorzystać w wieloraki sposób. [quote]

np w jaki sposób?
Bo jakoś sobie tego nie potrafię wyobrazić?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 44
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-13, 22:28   

hiszpan napisał/a:
WSTYD WSTYD WSTYD dla osób, które piszą cokolwiek źle o Mariuszu, albo wypowiadają się inaczej, niż z szacunkiem.

Ale dlaczego mam pisać z szacunkiem o osobie, która wg mojej opinii zachowuje się bardzo nie w porządku wobec osób z którymi pracuje. Uważam, że Mariusz Wlazły ma prawo domagać się urlopu, ma prawo zrezygnować z gry w kadrze, ma prawo zrobić z tym tematem co tylko chce - tylko niech nie biegnie z tym od razu do gazety. Niech załatwi to z osobami odpowiedzialnymi bezpośrednio. I tylko tyle. Załatwianie tego przez media jest szczeniacką próba szantażowania kogoś i próbą pokazanie nie do końca wiadomo czego.

hiszpan napisał/a:
Sławę Mariusza i co za tym idzie Wielunia można wykorzystać w wieloraki sposób.

W jaki? Jakieś propozycje?
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2007-02-13, 22:33   

ourson napisał/a:
Niech załatwi to z osobami odpowiedzialnymi bezpośrednio. I tylko tyle.



ourson, wiesz przecież jakie są nasze media ( gazety) :!: szukaja tematu :!: , Wypowiadamy się na temat tego, że Mariusz ma już dość tylko dlatego, że gazeta tak napisała, a czasami i w sumie w wiekszości przypadków redaktorzy potrafią ubarwić swoje artukuły :!: , dlatego jeśli sam Mariusz nie powie tego w telewizji, to nie ma co chłopaka osądzać :!:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2007-02-14, 00:24   

Lesiu napisał/a:
wiesz przecież jakie są nasze media ( gazety) :!: szukaja tematu :!: , Wypowiadamy się na temat tego, że Mariusz ma już dość tylko dlatego, że gazeta tak napisała, a czasami i w sumie w wiekszości przypadków redaktorzy potrafią ubarwić swoje artukuły :!: , dlatego jeśli sam Mariusz nie powie tego w telewizji, to nie ma co chłopaka osądzać :!:


Myślę podobnie!

[ Dodano: 2007-02-13, 15:30 ]
ourson napisał/a:

Ale dlaczego mam pisać z szacunkiem o osobie, która wg mojej opinii zachowuje się bardzo nie w porządku wobec osób z którymi pracuje. Uważam, że Mariusz Wlazły ma prawo domagać się urlopu, ma prawo zrezygnować z gry w kadrze, ma prawo zrobić z tymtematem co tylko chce - tylko niech nie biegnie z tym od razu do gazety.?


Skad wiesz ze Wlazly pobiegl "z tym" do gazety?

[ Dodano: 2007-02-13, 15:37 ]
Dlaczego Wlazly postepuje niewlasciwie? Rozmawiales z nim i trenerami reprezentacji? Czy Twoje wnioski nasuwaja sie tylko po przeczytaniu artykulu w gazecie?
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-14, 00:54   

Mariusz Wlazły bez reprezentacji nie byłby taki popularny. Kasę będzie robił teraz w takim razie na reklamach? Jako kto? Chyba już nie jako siatkarz. Mariusz wracaj, daj sobie szansę!
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-14, 01:01   

Powiem tak - każdy ma prawo do urlopu, ale nie trzeba tego tak rozdmuchiwac. Nie wiadomo czy to Mariusz Wlazły polecial z tym do gazety, czy tez dziennikarze sami nadmiernie wyolbrzymiają sprawe. Powinni załatwic to po cichu.

hiszpan napisał/a:
Sławę Mariusza i co za tym idzie Wielunia można wykorzystać w wieloraki sposób. Popis ma władza wieluńska. Oby ją wykorzystała, bo jak na razie nic nie robi, oprócz jakiegoś plakatu pod przejazdem kolejowym..

No właśnie - nie wiem jak to może miasto wykorzystać. Jak na razie za bardzo się nad tym nie zastanawialem, ale widać, że urzędnicy miejscy też nie... A baner jest prywatnej firmy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 44
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-14, 10:58   

hiszpan, nadal nie odpowiedziałeś mi w jaki sposób miasto miałoby wykorzystać sławę Wlazłego.

hiszpan napisał/a:
Skad wiesz ze Wlazly pobiegl "z tym" do gazety?


Przenośnia. Udzielił wywiadu i bez względu na to czy to on zwrócił się do gazety czy to gazeta chciała przeprowadzić z nim wywiad.


hiszpan napisał/a:
Dlaczego Wlazly postepuje niewlasciwie? Rozmawiales z nim i trenerami reprezentacji? Czy Twoje wnioski nasuwaja sie tylko po przeczytaniu artykulu w gazecie?


Moje wnioski nasuwają się po przeczytaniu wypowiedzi Mariusza Wlazłego - to nie jest zdanie dziennikarza tylko cytat. Postępuje niewłaściwie - bo jeśli decyzja jest już podjęta a on się z nią nie zgadza to może ogłosić decyzję o rezygnacji z gry w kadrze. A nie mówić o problemach na łamach gazety.
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-02-14, 12:32   

Lesiu napisał/a:
dlatego jeśli sam Mariusz nie powie tego w telewizji, to nie ma co chłopaka osądzać


Lesiu mówił, sam osobiście słyszałem. O ile się nie mylę to było to na regionalnej ( Łódź ) trójce TVP.
Wspominał właśnie o urlopie, że taki wypalony, że nogi bolą i w ogóle, i że nieważne jaką decyzję podejmą władze siatkarskie to On i tak pewnie nie zagra w reprezentacji Polski. Ot, gwiazdor :!: :x
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
renia 
Przyjeżdża na zakupy
blondynka ;)



Pomogła: 6 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2006
Posty: 419
Skąd: Wielun
  Wysłany: 2007-02-14, 12:37   Wlazły zmęczony ???

Hm Wydaje mi sie, że kadra narodowa jest
ważniejsza od klubu. w związku z tym to klub
powinien dac wolne Wlazłemu szybciej, żeby mógł
sie przygotowac do gry w kadrze. Takie jest moje
zdanie. Kto się z nim zgadza?? ;) ;) ;)

Mariusz Wlazły.jpg
Plik ściągnięto 59 raz(y) 13,62 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-14, 16:51   

Każdemu sie nalezy odpoczynek i robi to co uważa za słuszne...
Wiecie o tym ze Wlazły ma domek (wypoczynkowy raczej)w okolicach Wielunia??
Nie będe podawał szczegółów, bo każdemu nalezy się odrobina prywatności. Ale na pewno ma i powiem że bardzo ładny, położony w dobrym miejscu... ;)
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
morten 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 39
Skąd: Poland
Wysłany: 2007-02-14, 17:28   

miko 005 napisał/a:
że taki wypalony, że nogi bolą i w ogóle, i że nieważne jaką decyzję podejmą władze siatkarskie to On i tak pewnie nie zagra w reprezentacji Polski. Ot, gwiazdor


Jak taki twardziel jesteś, to zrób coś tak pożytecznego dla naszego miasta jak On! Ty sobie facet sprawy nie zdajesz ile On w to zdrowia swojego wsadził, nie zdajesz sobie sprawy jak On ma zniszczone kkd. i w jakim stanie są jego stawy kkd. :evil: :evil: :evil: :evil:

Dajcie mu święty spokój, to jest jego sprawa w jaki sposób On załatwia swoje sprawy, to jego kariera, więc niech robi z nią co uważa za słuszne. Nie pozwoliłbym na wchodzenie w życie z butami osób trzecich nigdy w życiu :evil: :evil: :evil: :evil:
No, ale właśnie z tego słynie nasz "piękna" Polska...

[ Dodano: 2007-02-14, 08:30 ]
Krytykujecie go tylko i wyłącznie dlatego, bo mu zazdrościcie tego czego się chłopak dorobił, a Wy nie dorobicie się tego nigdy w życiu... ot cała sprawa tak wygląda i nie jedna osoba trzecia by to tak stwierdziła.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW