R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Próba samobójstwa w szkole!!!!
Autor Wiadomość
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2007-02-19, 09:54   

Opisywalam tylko osoby, ktore tak naprawde w glebi serca NIE CHCĄ umrzec, tylko zwrocic na siebie uwage. Napisalam rowniez, ze nie wiem ilu do tej grupy nalezy. Bo pewnikiem sa tylko te osoby, ktorym to się udalo i tak naprawde CHCIELI zejsc.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2007-02-19, 10:09   

Napiszę jakie jest moje zdanie i nie będę rozpisywała się skąd o tym wiem.Osoba która targa się na swoje życie zazwyczaj robi to z myślą by nie przeżyć. Jednak przychodzi taki moment , kiedy czuje że serce zaczyna bić wolniej,szybciej albo wcale.I mimo że nie moze już nic zrobić bo jest za słaba,myśli o tym by ktoś wrócił,przyszedł i pomógł jej przeżyć.Przypomina jej się że jednak ma po co żyć i dla kogo...i czasem nikt nie przychodzi by pomóc... :(
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2007-02-19, 10:15   

ale ja to doskonale rozumiem. skąd?- niewazne. Miedzy tym chceniem i niechceniem jest bardzo plynna granica. Z uporem staralam sie zwrocic uwage tylko na te osoby, ktore W TAKI sposob niemo "KRZYCZA" o pomoc. Kiedys juz pisalam, ze dla mnie osoby ktore popelniaja samobojstwo sa jednoczesnie tchorzami jaki i osobami "odwaznymi"(na swoj sposob).
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-19, 10:19   

Cytat:
I mimo że nie moze już nic zrobić bo jest za słaba,myśli o tym by ktoś wrócił,przyszedł i pomógł jej przeżyć.Przypomina jej się że jednak ma po co żyć i dla kogo...i czasem nikt nie przychodzi by pomóc... n


Ale czasami ma dosć siły aby wołać o pomoc

Myślę , że ci którzy chcą popelnić samobójstwo tą decyzje podejmują nagle.Bez zastanowienia! Nagle zdają sobie sprawę,że sobie z problemami nie poradzą, ze nie mają po co żyć! Nadchodzi pustka w ich zyciu i stąd ta decyzja :sad:

Dla mnie samobójcy to egoiści!! Oni mają problem z głowy, ale nie pomyślą, ze decydując się na ten krok kogoś pozostawiają w żałobie, ze ktos będzie cierpiał!

Gdy mój kumpel po próbie samobójstwa doszedl do siebie myslałam ze go udusze gołymi rękami, a jak jeszcze rzucil mi tekst: no przecież nic się nie stało, zyje! To mi ręce opadły i utwierdzilo mnie to w przekonaniu , ze byla to decyzja samolubna i egoistyczna.

Ale mimo to byłam przy nim i nadal go wspieram
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2007-02-19, 10:19   

Dominika napisał/a:
tchorzami


Dominika napisał/a:
"odwaznymi"(na swoj sposob).


hmm...
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2007-02-19, 10:28   

to jest wlasnie ta plynna granica . Tchorzami? - bo kazdy z nas ma problemy, i jakos kazdy musi sobie z nimi radzic, a samobojstwo to ucieczka przed nimi.
"Odwazni"?- bo decyzje o dalyszym zyciu/ nie zyciu biora na siebie, decyduja o sobie. Bo sa w stanie wziasc odpowiedania ilosc tabletek nasennych, a nie 1- 2, ktora na drugi dzien wywola wymioty i ogromny bol glowy, bo ... maja "odwage", zostawic chocby jedna osobe tu , ktora tylko na chwilke zapomniala o nich, w momencie, kiedy jej najbardziej potrzebowali, bo ...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2007-02-19, 10:47   

Dominika napisał/a:
ktora tylko na chwilke zapomniala o nich,

nie da się jednoznacznie ocenić WSZYSTKICH jedną miarą, studiujesz psychologię?
najczęściej psycholodzy kierują się książkową prawdą i popełniają błąd .Masz rację są tacy którzy tylko chcą zwrócić na siebie uwagę,ale są też tacy (nie tchurze!!!)którzy nie widzą sensu życia.Tchurzami można nazwać tych którzy nie pomogli " no bo nie będą się wtrącać" Myślę że to jeden z tematów "rzeka" i nie ma sensu tak bardzo się wykłócać :grin: trzeba rozmawiać z takimi ludźmi,poznać ich psychikę i powody i wtedy oceniać...a najlepiej spróbować "wejść"w ich skórę.

[ Dodano: 2007-02-19, 10:48 ]
TCHURZE upsss ale plama :D
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2007-02-19, 10:52   

edzia i odziu napisał/a:
studiujesz psychologię?


tak. :D
Nie staram sie narzucac swojego zdania, a na pewno nie patrze na dany problem z jednej strony. Staralam sie pokazac ta inna, o ktorej nikt wczesniej nie pisal.
Oczywiscie ze nie bedziemy sie sprzeczac co do tego kto ma wieksza racje. Tak jak wspomnialam temat "psychiki" jest bardzo plynny. Tyle ile ludzi, tyle osobowosci, tyle problemow. Dlatego tez, nie da sie napisac jednego "poranika", gdyz kazda kwestie nalezy dokladnie obrobic.
Serdecznie pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2007-02-19, 11:00   

o fajne podejście do problemu :D może w przyszłości będziesz takim psychologiem który nie zanudza i nie usypia albo dołuje tekstami typu"no to juz wiem i co dalej".Nigdy nie byłam u psychologa i nie pójde.Są potrzebni ale za dużo jest rutyniarzy,którzy chcą tak naprawdę tylko odbębnić swoje kilka godzin pracy :D i w d.... mają czyjeś problemy.
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-20, 19:37   

Lesiu napisał/a:
MAR-COM napisał/a:
,a oni chcą taką próbą zwrócić na siebie uwagę ...



MAR-COM, ja się zastanawiam, ile osób próbuje się zabić tylko po to, żeby ktoś ich w pore odnalazł i uratował :?:

Moim zdaniem osoba, która targa się na swoje zycie, to jest w 100% przekonana, że się jej uda zejść z tego świata :roll:


to źle myślisz ..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 35
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2007-02-20, 19:41   

Lesiu napisał/a:
Moim zdaniem osoba, która targa się na swoje zycie, to jest w 100% przekonana, że się jej uda zejść z tego świata :roll:

a następnie:
yampress napisał/a:
to źle myślisz ..


Dlaczego źle? Jeżeli nie jest przekonana, a więc nie chce się zabić, to podchodzi to raczej pod masochizm niż pod targanie się na własne życie.
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW