R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: glizda
2007-09-21, 10:42
Wiek nie ma znaczenia (?)
Autor Wiadomość
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-26, 12:39   

dla mnie też wiek nie ma większego znaczenia, choć jeśli chodzi o starszych partnerów, z młodszym jakoś sobie nie wyobrażam, brak doświadczenia mówi sam przez siebie, aczkolwiek jako atrakcyjna 40 latka może nie wykluczę związku z młodszym mężczyzną, jeżeli do tej pory będę sama :P
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
DOMINATOR 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 262
Skąd: WWW
Wysłany: 2007-02-26, 13:54   

Karzełek napisał/a:
Dla mnie ta granica wynosi powiedzmy ±5

Dla mnie identycznie - nie wyobrazam sobie jak mialbym byc z kobieta 10 lat mlodsza - np 15 lat (przeciez to prokurator grozi :twisted: ) , a 35 lat to jeszcze mozna sprobowac ale raczej na krotka mete :D

[ Dodano: 2007-02-26, 13:58 ]
Każdy mówi że wiek nie ma znaczenia , ale to ściema wg mnie jeżeli chodzi o dłuższą znajomość , bo nie wierze ze jest super jak rożnica wynosi powyzej 10 lat miedzy partnerami !!! Bo tak "na krótko" to wogóle wiek nie ma znaczenia hehe :twisted: :twisted: :twisted:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
AnnBlue 
Mieszka pod Wieluniem



Pomogła: 10 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 18 Wrz 2006
Posty: 918
Skąd: W-n/prawie Wieluń
Wysłany: 2007-02-26, 16:40   

Ja tez uwazam, ze wiek ma znaczenie...10 lat to max jaki dopuszczam w gore a w dol to 2 - 3... :wink:
Nie wierze w to, ze milosc 40-latka i 20-latki przetrwa do konca...oboje maja swoich znajomych, swoje zainteresowania...mlodzi maja ochote sie zabawic a taki starszy/a pan/i woleliby pewnie posiedziec w domu :roll:
Mam kolezanke 26-letnia jej maz ma 48 lat...sa 2 lata po slubie...ona byla w nim bardzo zakochana i nie przeszkadzala jej roznica wieku...ale teraz kiedy "wielka milosc" troche przygasla ona powoli sie zalamuje, zaczyna rozumiec, ze popelnila blad, zdradza go z facetami w swoim wieku i takie tam :roll:

DOMINATOR napisał/a:
Bo tak "na krótko" to wogóle wiek nie ma znaczenia hehe

...i tu sie z Toba zgadzam, jezeli juz to tylko na krotko... :wink:
_________________
Nic nie jest tak silne jak delikatność; nic tak delikatne jak prawdziwa siła...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
DOMINATOR 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 262
Skąd: WWW
Wysłany: 2007-02-26, 19:20   

AnnBlue napisał/a:
Nie wierze w to, ze milosc 40-latka i 20-latki przetrwa do konca...oboje maja swoich znajomych, swoje zainteresowania...mlodzi maja ochote sie zabawic a taki starszy/a pan/i woleliby pewnie posiedziec w domu

Lepiej nie mozna wyjasnic tytulu posta !!! <BRAWO> ;) ;) ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
raulmanka 
Ma stragan na targu



Pomogła: 8 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 727
Skąd: z 1038:D
Wysłany: 2007-02-26, 19:38   

a ja uparcie twam przy swoim.. wszystko zalezy od drugiego czlowieka, no coz jestem niereformowalna i uparta [czasami nawet za bardzo ale coz...]
mysle ze mimo wszystko najwazniejsza jest milosc... skoro potrafie dogadac sie z tym kims, dobrze sie z nim czuje, kazda chwila jest cudowna i moglaby trwac wiecznie... to co za roznica ile ma lat?! wiadomo ze z niektorymi sie nie dogadam... moge nie dogadac sie z kims w moim wieku ale tez starszym o te max 15lat...
reasumujac... WSZYSTKO ZALEZY OD TEGO DRUGIEGO CZLOWIEKA 8)
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Lola 
Czytał o Wieluniu
optymistka



Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 40
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-26, 20:20   

Dawno temu, baaardzo dawno myślałam, że złapie sobie bogatego faceta on szybko umrze a ja zostanę bogatą wdową! Oczywiście to wszystko było z przymrużeniem oka, takie wymysły nastolatki. ;) A po latach zaczął się do mnie przystawiać facet 20lat starszy i okazało się że nigdy w życiu nie byłabym w stanie dotknąć innej jego części ciała niż dłoń podana na powitanie. :? Co prawda ja nic do niego nie czułam ale ciało starszego tak dużo mężczyzny w ogóle mnie nie pociąga. A nie wyobrażam sobie być z kimś i spać w osobnych łóżkach.
_________________
Przeżyć mocno każda chwile, poznać ją do bólu,
do samozatracenia. Po prostu żyć! Żyć! Żyć!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
AnnBlue 
Mieszka pod Wieluniem



Pomogła: 10 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 18 Wrz 2006
Posty: 918
Skąd: W-n/prawie Wieluń
Wysłany: 2007-02-26, 20:31   

raulmanka napisał/a:
skoro potrafie dogadac sie z tym kims, dobrze sie z nim czuje, kazda chwila jest cudowna i moglaby trwac wiecznie... to co za roznica ile ma lat?!

raulmanka uwierz, ze nawet najwieksza milosc kiedys przygasa, pojawia sie szara codziennosc, klopoty, klotnie...roznica wieku zaczyna byc odczuwalna...
Moim zdaniem takie zwiazki nie maja szans na dluzsza mete.
_________________
Nic nie jest tak silne jak delikatność; nic tak delikatne jak prawdziwa siła...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
raulmanka 
Ma stragan na targu



Pomogła: 8 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 727
Skąd: z 1038:D
Wysłany: 2007-02-26, 20:55   

AnnBlue napisał/a:
nawet najwieksza milosc kiedys przygasa, pojawia sie szara codziennosc, klopoty, klotnie...

zacznijmy od tego za ja w ogole nie wierze w milosc [taka prawdziwa...nie wiem moze zawsze trafialam na nieodpowiednich mezczyzn-jakkolwiek glupio to brzmi bo mloda jestem-ale co fakt to fakt..] a skoro mowisz ze przygasa...przygasa zarowno milosc do starszego faceta, jak i rowniesnika jak i mlodszego...co za roznica;]
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-26, 20:57   

AnnBlue napisał/a:
uwierz, ze nawet najwieksza milosc kiedys przygasa, pojawia sie szara codziennosc, klopoty, klotnie...




To są kłopoty każdego związku...


AnnBlue napisał/a:
roznica wieku zaczyna byc odczuwalna...



Uważam a raczej stwierdzam, że będąc w takim samym wieku, czy też różniącym się ilością lat, nie ma większego znaczenia fakt jakie problemy dotyczą związku, to są problemy życia codziennego a nie tego czy ktoś jest starszy czy młodszy.
Owszem, w życiu wszystko jest możliwe, dlatego nie przekreślam tego co napisałaś, lecz uważam, że problemy tak zwane życiowe, dotyczą każdej grupy wiekowej, niezależnie czy różnica między tym dwojgiem to 5, 10 czy 15 lat.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
raulmanka 
Ma stragan na targu



Pomogła: 8 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 727
Skąd: z 1038:D
Wysłany: 2007-02-26, 21:29   

Cytat:
Uważam a raczej stwierdzam, że będąc w takim samym wieku, czy też różniącym się ilością lat, nie ma większego znaczenia fakt jakie problemy dotyczą związku, to są problemy życia codziennego a nie tego czy ktoś jest starszy czy młodszy.
Owszem, w życiu wszystko jest możliwe, dlatego nie przekreślam tego co napisałaś, lecz uważam, że problemy tak zwane życiowe, dotyczą każdej grupy wiekowej, niezależnie czy różnica między tym dwojgiem to 5, 10 czy 15 lat.


no...wreszcie ktos kto wie o co mi chodzi :)
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2007-02-26, 22:38   

Może teraz ja,między mną i moim mężem jest 5 lat róznicy(nie zdradzę w którą stronę :D ?).Był czas kiedy bardzo żle sie z tym czułam,szczególnie w momentach w których musiałam się do tego przyznać.Ten czas minął i nie przeszkadza mi to wcale.Natomiast moi rodzice...między nimi było 33 lata różnicy.I chyba też nie czuli sie z tym źle.Młodszy brat ma starszą od siebie dziewczynę o 3 lata.Starszy młodszą o 5 lat.Wydaje mi się że dużo zalezy od tego jak sie czujemy ,czy na swój wiek ,czy młodsi a moze starsi.Na początku znajomości nikt nikogo o wiek nie pyta,chyba że różnice widać,jak sie człowiek zakocha to przecież nie będzie konczył znajomości tylko dlatego ze dowiedział sie ile ta druga osoba ma lat.
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-26, 23:25   

edzia i odziu napisał/a:
Wydaje mi się że dużo zalezy od tego jak sie czujemy ,czy na swój wiek ,czy młodsi a moze starsi.Na początku znajomości nikt nikogo o wiek nie pyta,chyba że różnice widać,jak sie człowiek zakocha to przecież nie będzie konczył znajomości tylko dlatego ze dowiedział sie ile ta druga osoba ma lat.




Święte słowa :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
saint
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-27, 13:51   

Oczywiście, że wiek nie ma znaczenia jeśli miłość połączyła te dwie osoby :)
 
   
AnnBlue 
Mieszka pod Wieluniem



Pomogła: 10 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 18 Wrz 2006
Posty: 918
Skąd: W-n/prawie Wieluń
Wysłany: 2007-02-27, 16:39   

Jaro napisał/a:
to są problemy życia codziennego a nie tego czy ktoś jest starszy czy młodszy.

to prawda, ale w zwiazku z duza roznica wiekowa dochodzi jeszcze problem roznych zainteresowan, roznych wiekowo znajomych itp...moim zdaniem to przepasc nie do przeskoczenia. Owszem moze zdarza sie wyjatki, ze para bedzie do konca szczesliwa ale obserwujac takie pary widze, ze taki zwiazek nie ma szans.
_________________
Nic nie jest tak silne jak delikatność; nic tak delikatne jak prawdziwa siła...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
lisek 
Czytał o Wieluniu
Maria


Dołączyła: 25 Sty 2007
Posty: 33
Skąd: miłośniczka
Wysłany: 2007-02-27, 19:08   

Ja uważam,że w związkach problemy są zawsze bez względu na wiek partnerów."NIe ma domu bez łomu"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW