R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: glizda
2008-03-03, 22:12
Mocne słowa Wlazłego - grozi nam skandal w kadrze!!!
Autor Wiadomość
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 44
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-14, 20:12   

morten napisał/a:
coś tak pożytecznego dla naszego miasta jak On


a co takiego pożytecznego dla miasta zrobił Mariusz Wlazły?
morten napisał/a:
to jego kariera, więc niech robi z nią co uważa za słuszne.

w 100% się z Tobą zgadzam.

morten napisał/a:
to jest jego sprawa w jaki sposób On załatwia swoje sprawy,

Tak, to on decyduje o tym jak je załatwia, ale to nie oznacza, że komuś może się ten sposób nie podobać.

morten napisał/a:
Nie pozwoliłbym na wchodzenie w życie z butami osób trzecich nigdy w życiu

Ale kto, wg Ciebie, z osób wypowiadających się tutaj na forum próbował wejść z butami w jego życie? Nikt nie broni mu rezygnowania z gry w kadrze Polski - co najwyżej krytykowany jest sposób w jaki to robi.
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
morten 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 39
Skąd: Poland
Wysłany: 2007-02-14, 21:02   

ourson napisał/a:
a co takiego pożytecznego dla miasta zrobił Mariusz Wlazły?


Wieluń przez jego karierę jest o wiele bardziej znany, aniżeli wcześniej. (wiem, zaraz ktoś porówna to do tej akcji z Karolem K., również tutaj ktoś chore porównanie zastosował, nie pamiętam już kto, ale chyba tego nie przemyślał)


ourson napisał/a:
Ale kto, wg Ciebie, z osób wypowiadających się tutaj na forum próbował wejść z butami w jego życie?


Wszyscy. Krytykować owszem, można, ale nie trzeba tego upubliczniać i to w taki sposób. Po prostu zazdrościcie mu i nic więcej, inaczej tego się uzasadnić nie da.

Może byście tak pomyśleli też, że człowiek to nie monstrum, które jest zrobione z "gumy" :evil:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 44
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-14, 21:25   

morten napisał/a:
Wieluń przez jego karierę jest o wiele bardziej znany, aniżeli wcześniej.

Ale co z tego wynika?

morten napisał/a:
Krytykować owszem, można, ale nie trzeba tego upubliczniać i to w taki sposób.

Wybacz, ale nie rozumiem - w jaki więc sposób można upubliczniać swoją krytykę? A może wcale nie wolno jej upubliczniać?

morten napisał/a:
Może byście tak pomyśleli też, że człowiek to nie monstrum, które jest zrobione z "gumy"

Ale co to ma do rzeczy? Napisałem przecież, że w zupełności zgadzam się z Tobą, że z przyczyn zdrowotnych Mariusz Wlazły może chcieć nie grać w kadrze, może nawet chcieć zakończyć karierę. Ja w żadnym momencie nie próbuję negować jego prawa do podjęcia takiej a nie innej decyzji. Ja tylko krytykuję sposób w jaki to robi.

morten napisał/a:
Po prostu zazdrościcie mu i nic więcej, inaczej tego się uzasadnić nie da.

Uważasz że jak napiszesz to jeszcze klika razy to będzie to bliższe prawdy - w myśl zasady "Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą"?
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-15, 13:29   

morten napisał/a:
Krytykujecie go tylko i wyłącznie dlatego, bo mu zazdrościcie tego czego się chłopak dorobił, a Wy nie dorobicie się tego nigdy w życiu... ot cała sprawa tak wygląda i nie jedna osoba trzecia by to tak stwierdziła.



Mylisz ocene z zazdrością kolego, a to dwie różne rzeczy.
Idąc tokiem Twojego rozumowania, skoro ktoś z wypowiadających się wyżej osób by mu zazdrościł to nie krytykowałby jego odejścia w taki sposób, lecz pisałby aby dał sobie spokuj bo juz się dorobił etc.

Nie gadaj głupot, zarzucając innym obłudę, bo czytając w/w posty takową obłudę postrzegam tylko w Twoich wypowiedziach.

Pochwalasz Wlazłego podejście do sprawy, napisz o tym, uzasadniając swoją wypowiedź bardziej intratnymi argumentami a nie zarzucaj innym obłudę siejąc ją sam.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-24, 10:33   

Sport Onet.pl napisał/a:
Wlazły wykluczony z reprezentacji Polski!
Przegląd Sportowy/TK /09:01

FIVB
Oficjalny komunikat w sprawie Mariusz Wlazłego Polski Związek Piłki Siatkowej ogłosi zapewne w poniedziałek, ale trener wicemistrzów świata już podjął decyzję czytamy w "Przeglądzie Sportowym".
W piątek Raul Lozano wysłał pismo do związku, w którym informuje o powodach wykluczenia z kadry Mariusza Wlazłego aż do końca 2007 roku. W weekend mieliśmy emocjonować się sobotnim hitem Polskiej Ligi Siatkówki, w którym BOT Skra Bełchatów zmierzy się z PZU AZS Olsztyn.

Okazało się jednak, że mecz odsunęła w cień decyzja Raula Lozano, który wykluczył atakującego Skry z reprezentacji Polski do końca tego roku.
W czwartek Lozano wylądował w Warszawie i od razu chciał się spotkać z zawodnikiem Skry. Siatkarz nie był na to gotowy i tłumaczył, że w tym czasie trenował. Poprosił o przełożenie rozmowy na sobotę. Kiedy Argentyńczyk dowiedział się, że do spotkania nie dojdzie, był niemal pewny decyzji. Wczoraj sprawa została przesądzona.

"Po południu wysłałem list do związku, w którym komunikuję o powodach mojej decyzji. Podjąłem ją jako trener reprezentacji, biorąc pod uwagę wszystkie argumenty istotne dla mojej drużyny" – powiedział Lozano.

Argentyńczyk nie przyznał jednoznacznie, jaka jest treść listu, ale jego determinacja wyraża jasno, że w 2007 roku Wlazły nie zagra w kadrze.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2007-02-24, 11:54   

Argentyńczyk zachował się tak jak zachować się powinien trener kadry - czyli profesjonalnie!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-24, 12:19   

Ferbik napisał/a:
Wlazły wykluczony z reprezentacji Polski!



A jednak, stało się...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-26, 10:11   Wlazły o wykluczeniu z kadry

Raul Lozano odsunął Mariusza Wlazłego od kadry. Najlepszy polski atakujący nie zagra w kadrze ani w Lidze Światowej, ani w mistrzostwach Europy, ani w Pucharze Świata. - Potraktowano mnie jak chłopca - mówi „Gazecie Wyborczej” siatkarz Skry.
- Czy Raul Lozano zadzwonił do mnie? Nie, ja dzwoniłem. Miałem skontaktować się i umówić się na rozmowę, a usłyszałem, że nie jestem już w kadrze. Nikt nie dał mi szansy przedstawienia swoich racji. Mam 24 lata, a potraktowano mnie jak chłopca. Trudno. Przynajmniej będę miał okazję odpocząć – powiedział Wlazły.

- Co zamierzam teraz? Nic, jestem zawodnikiem Skry i będę w niej grał. Mam nadzieję, że uda mi się wrócić do wysokiej formy – dodał zawodnik Skry
Więcej w "Gazecie Wyborczej"
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 44
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-26, 10:39   

Naprawdę nie rozumiem jego pretensji... zachował się jak dziecko to tak został potraktowany.
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2007-02-26, 11:38   

ourson napisał/a:
Naprawdę nie rozumiem jego pretensji... zachował się jak dziecko to tak został potraktowany.


mam podobne zdanie - "prosił" o urlop i "otrzymał".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-26, 11:58   

Naprawdę dziwne podejście Mariusza... :?
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-26, 13:27   

Jaro napisał/a:
Naprawdę dziwne podejście Mariusza... Confused


Wydaje mi się ,że troszkę szczeniackie :?
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
DOMINATOR 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 262
Skąd: WWW
Wysłany: 2007-02-26, 14:19   

morten napisał/a:
Wieluń przez jego karierę jest o wiele bardziej znany, aniżeli wcześniej.

Nie wydaje mi sie ze jest bardziej znany , niby dlaczego ??? Dla wielu ludzi to on "pochodzi" ze Zdunskiej Woli poniewaz stamtad przeszedl do SKRY BEłCHATOW !!!

A co do dezycji to roznie patrzec na to !!! Ktos powie ze czesto gra i ma prawo byc zmeczony , a drugi powie ze on "tylko" ma grac !!! Ciezka sprawa wg mnie !!!

Ja na jego miejscu odpuscil bym kilka meczy w klubie , a dla reprezentacji powinnien zawsze byc gotowy do gry - takie moje zdanie !!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-26, 14:37   

DOMINATOR napisał/a:
Ja na jego miejscu odpuscil bym kilka meczy w klubie , a dla reprezentacji powinnien zawsze byc gotowy do gry - takie moje zdanie !!!!




Dokładnie tak samo uważam, gra w reprezentacji Polski powinna być dla każdego siatkarza podstawowym wykładnikiem.
Wlazły to osiągnął a teraz to co robi przestało mieć jakieś logiczne wytłumaczenie... :?
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2007-02-26, 17:07   Wlazły wykluczony z kadry!

Poniedziałek, 26 lutego 2007

Prezdium PZPS zaakceptowało decyzję Lozano. Wlazły wykluczony z kadry!
PZPS 15:00



Prezydium Zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej na nadzwyczajnym posiedzeniu w dniu 26 lutego 2007 roku zaakceptowało decyzję zawartą w oświadczeniu trenera Raula Lozano dotyczącą wykluczenia z kadry Mariusza Wlazłego na bieżący rok.

Zaistniała sytuacja zostanie omówiona na najbliższym posiedzeniu Zarządu PZPS w dniu 28 lutego 2007

Oświadczenie Trenera Reprezentacji Polski Mężczyzn w Piłce Siatkowej

Podczas dwóch lat prowadzenia przeze mnie Reprezentacji Polski Piłki Siatkowej Mężczyzn nigdy nie chciałem odpowiadać na artykuły prasowe ani rozwiązywać nasze problemy poprzez prasę. To nie jest właściwy sposób ich rozwiązywania.

Dlatego chciałbym wyjaśnić i sprecyzować w punktach sytuację, która wytworzyła się wokół zawodnika Mariusza Wlazłego. 1. wewnątrz reprezentacji Polski zawsze obowiązuje "prawo takie samo dla wszystkich". A więc nie ma przywilejów dla nikogo.

2. w ciągu dwóch lat zdarzyło się niewiele kontuzji podczas pracy Reprezentacji, co dowodzi, że organizacja treningów i czasu przeznaczonego na odpoczynek była bardzo dobra i że przywiązuję bardzo dużą uwagę do zdrowia zawodników.

3. W ubiegłym sezonie zawodnicy Reprezentacji mieli 30 dni wakacji po finale Polskiej Ligi, tj. od 23 kwietnia do 22 maja (dzień rozpoczęcia pierwszego zgrupowania w sezonie 2006). Potem mieliśmy 14 dni wolnych dla wszystkich od 22 sierpnia do 6 września. Ponadto Mariusz Wlazły miał wolne 12 dni ze względu na swój ślub.

Ze względu na Mistrzostwa Świata w Japonii, które odbyły się w listopadzie, sezon 2006-2007 jest bardzo ciężki dla wszystkich zawodników. Dla tych, którzy grają w Polsce i tych poza granicami. Uważam, że konieczny jest odpoczynek po każdej ciężkiej pracy w jakiejkolwiek aktywności sportowej. Jednakże są okresy, w których można pozwolić sobie na przerwę i okresy, w których nie mamy możliwości jej dać.

Decyzja określająca czas przerw będzie zawsze moja i zawsze podejmując ją będę się starał, aby ten czas był właściwy dla wszystkich.

Zawsze będę otwarty na prośby kierowane do mnie we właściwy sposób. Jako trener nie zaakceptuję tonu groźby czy też "rozmawiania poprzez prasę".

Byłem przygotowany na spotkanie z zawodnikiem zaraz po moim przyjeździe, ale znalazłem pisemną rezygnację z udziału w rozgrywkach Ligi Światowej napisaną przez niego.

Z tego względu podjąłem następującą decyzję:
- Ponieważ nie mogę zaakceptować rezygnacji zawodnika na 60 dni nie powołuję Mariusza Wlazłego w roku 2007 do Reprezentacji.

W związku z podjęciem decyzji, która rozwiązuje sprawę, mam nadzieję, że nie będę już musiał więcej na ten temat zabierać głosu.




Proszę uważniej zwracać uwagę czy podobne tematy już nie istnieją, np. jak ten, do którego scaliłem powyższy.
Jaro
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW