R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowy wydział w magistracie
Autor Wiadomość
Stefan 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 2117
Piwa: 18/9
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-20, 15:45   Nowy wydział w magistracie

Nowy wydział w magistracie

Urząd Miejski w Wieluniu został wzbogacony o nowy wydział – Programowania, Rozwoju, Promocji i Funduszy Europejskich. Na jego czele stanął Dariusz Leman, dotychczasowy zastępca wójta gminy Biała.

Już sama nazwa nowego wydziału wskazuje, że jednym z naszych celów będzie staranie się o europejskie środki finansowe, głównie na inwestycje - mówi szef nowopowstałej jednostki.
Pozostałe to m.in. szeroko rozumiana promocja gminy Wieluń prowadzona w oparciu o programy przyjęte przez Radę Miejską w zakresie wizyt międzynarodowych, organizacji uroczystości, itp. To wszystko co powoduje pozytywny odbiór i wpływa na wizerunek dobrego gospodarza - „zdradza” Dariusz Leman.

Nowy naczelnik zamierza starać się o unijne pieniądze w oparciu o programy, które w latach 2007 – 2013 będą kierowane do Polski, m.in. Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego, Europejski Fundusz Społeczny i inne, które pojawią się w najbliższych latach.
”Drogowskazem” dla tych działań jest budżet gminy i Wieloletni Program Inwestycyjny. Będziemy kładli szczególny nacisk na duże, wielomilionowe projekty, które będą wpływały na rozwój Wielunia i okolic.

Dotąd wieluński magistrat nie pozyskiwał wielkich środków płynących z Unii Europejskiej. Na pytanie czy ten stan rzeczy się zmieni naczelnik Leman odpowiedział: Mam taką nadzieję. To bardzo trudne pytanie i proponuję, by zadać mi to pytanie za cztery lata.

Źródło: Radio ZW (http://www.radiozw.com.pl/)

Moim zdaniem to tylko kolejne stołki dla gryzipiórków i nier..ów.

Ciekawe jakie będą efekty działalności tego wydziału pewnie jak żadnych funduszy nie uda się zdobyć to całą winę zrzucę na dyskryminacje naszego regionu.
Najpierw przygotowują JEDEN projekt średniej jakości a później mówią „dyskryminacja’’ (to akurat o starostwie).
_________________
Wieluń - SkyscraperCity / najpopularniejsze globalne forum infrastrukturalne
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
karcia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 1133
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-20, 16:09   

hmm zobaczymy, jak tam będzie się w najbliższej przyszłości prezentować działalność tego wydziału. Nigdy nie wiadomo. Może akurat ich osiągnięcia będą takie jak zamierzono. Jeszcze się o tym przekonamy, czy był sens powstawania takiego działu. :wink: ciekawe...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2007-02-20, 16:09   

biuro paszportowe niech stworzą tak jak było,wstyd żeby w 21 wieku jeżdzić kilka razy ponad 40 km-kto mi za to zwróci??? :evil:
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2007-02-27, 00:30   

Oglądałem wywiad z Panem Lemanem. Już dawno nie miałem okazji oglądać tak dobrej komedii. On nawet nie wiedział, jakiego wydziału jest dyrektorem. Od razu widać, że jego decyzja o poprowadzeniu tego działu, była przemyślana i ma już jakieś plany na najbliższą przyszłość.. Pomijając kawki i papieroski :grin:
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kaowiec 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 226
Skąd: z podziemia
  Wysłany: 2007-03-01, 15:23   

he he he...nie wiedziałem, że Gmina Biała ma już dość zrealizowanych projektów dofinansowanych ze środków UE pozyskanych przez Zastępcę Wójta. Nie wiem nawet czy ma chociaż jeden !?!, na ale skoro odstępuje nam prawdziwego specjaliste z tej dziedziny to i niedługo Włoszczowę przegonimy !!!;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-01, 18:23   

Ciekawe jakie ten pan ma kwalifikacje... :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
raulmanka 
Ma stragan na targu



Pomogła: 8 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 727
Skąd: z 1038:D
Wysłany: 2007-03-02, 00:31   

heh, był szefem sztabu wośp-a w Białej.. i do ugodowych ludzi raczej nie należy...raczej po trupach do celu jak dla mnie... przykro mi ale nie przepadam;/
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
basteks 
Ma stragan na targu


Pomógł: 1 raz
Wiek: 54
Dołączył: 15 Cze 2006
Posty: 503
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-02, 11:45   

Nie znam - więc personalnie sie nie wypowiem.

Ale tak dla zasady nie powinno być jakiegoś konkursy na to stanowisko ??
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
waldex 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 13 razy
Wiek: 37
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 1003
Postawił 6 piw(a)
Skąd: EWI
Wysłany: 2007-03-02, 15:34   

Wg mnie wielka strata dla Gminy Biala. Co do wypowiedzi raulamnki - do ugodowych ludzi nie nalezy, ale przynajmniej potrafił wprowadzić porządek i ładu w UG Biala. Jak miał urlop to pełny luz w ug i odsyłanie z kwitkiem. Facet z zasadami i z charakterem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-03, 13:15   

kaowiec napisał/a:
he he he...nie wiedziałem, że Gmina Biała ma już dość zrealizowanych projektów dofinansowanych ze środków UE


IPI/39/2007 -Gmina Biała projekt II "Czysta gmina - czysty region" dofinansowanie z środków UE 29 750 000 PLN, całkowity koszt inwestycji to 40 000 000,00 PLN.
Myślę że jak na taką Gminę to sporo zwłaszcza że Wieluń nie pozyskał jak na razie żadnych środków !
Mam nadzieje że będą efekty utworzenia takiego wydziału i przełoży się to na korzyści miasta i nas wszystkich..
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
argo3 
Słyszał o Wieluniu
argo3


Wiek: 49
Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-24, 23:01   

No myślałem że dalej się będą upierać za tymi strefami parkowania i wyciąganiem od ludzi kasay za te parkingi no a tu mamy człowieka który kasę wyciągnie od UE brawo brawo. ZOBACZYMY ILE :lol: :lol: 8)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW