R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: glizda
2007-11-02, 23:14
wypadek w Opojowicach
Autor Wiadomość
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-06, 13:32   

gosia napisał/a:
Pewnie przez całe życie będą myśleć o tym, co mialo miejsce.. a to moim zdaniem jedna z najbardziej surowych kar...


Co niektórzy powinni pomyśleć przed tym zanim się wsiadło do samochodu po spożyciu alkoholu.
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dawid 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
się gra, się ma


Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1173
Piwa: 14/19
Skąd: znienacka
Wysłany: 2007-03-06, 18:59   

gosia napisał/a:
dawid jak możesz mówić "całe szczęście zginął pijany nastolatek"!!! zginął człowiek!!!to co się stało jest wielką tragedią...również tragedią rodzin tych chłopaków...
Piszecie tu słowa potępienia, pada nawet słowo"rozgrzeszenie", piszecie o karze - myśle, że to należy pozostawić sądownictwu. Pewnie przez całe życie będą myśleć o tym, co mialo miejsce.. a to moim zdaniem jedna z najbardziej surowych kar...


Idąc twoim tokiem myślenia to może im jeszcz jakiś pomnik postawmy, że sa tacy bohaterscy i przeżyli jakże niebezpieczny wypadek???
Do kamieniołomów na długie lata!!!!!!
Zero tolerancji dla idiotów i debili !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
DOMINATOR 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 262
Skąd: WWW
Wysłany: 2007-03-06, 20:14   

dawid napisał/a:
Zero tolerancji dla idiotów i debili !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

święta racja !!! Niestety nie taki pierwszy i ostatni wypadek :sad: :sad: :sad:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-06, 20:18   

DOMINATOR napisał/a:
Niestety nie taki pierwszy i ostatni wypadek


Niestety :sad:

Zawsze znajdzie się taki ktoś który będzie uważał,że mimo wypitego alkoholu może prowadzić samochód!!!

Jedno mnie zastanawia: dlaczego osoby jadące z pijanym kierowcą wsiadły do samochodu wiedząc,że pił?? Czy były aż tak pijane też???
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
DOMINATOR 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 262
Skąd: WWW
Wysłany: 2007-03-06, 20:29   

glizda napisał/a:
Jedno mnie zastanawia: dlaczego osoby jadące z pijanym kierowcą wsiadły do samochodu wiedząc,że pił?? Czy były aż tak pijane też???

Szczerze to slyszalem o wielu takich wypadkach , szczegolnie po imprezach , i zawsze wszyscy pasazerowie byli pod wplywem alkoholu - niestety !!!!!! Takze to jest wszystkich wina ktorzy jada !!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-06, 21:38   

Masz racje DOMINATOR! Bardzo częste są takie przypadki,że wszyscy pasażerowie są pijany i nikt nie zwraca uwagi na to,ze kierowca nie powinien prowadzić !
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-07, 16:35   

Tysiące młodych ludzi giną w ten sposób rocznie... Kto się tym przejmuje?? Nikt, no chyba ze ktoś bliski. Kolejna tragedia i tak nie nauczy nikogo myślenia.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mariusz_26 
Czytał o Wieluniu


Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-07, 16:56   

ja bym był za sprecyzowaniem pojęcia pijany, jeżeli miał w wydychanym powietrzu ok 0,4 promila to trudno powiedzieć że ten chłopak był pijany, taką ilość w wydychanym powietrzu posiada się ok po godzinie od wypicia jednego słabego piwa, przynajmniej ja tak mam 175 cm wzrostu i 75 kg wagi. Po godzinie od wypicia piwa to ja zapominam jak ono smakowało, a jeśli bym wsiadł za kółko i spowodował wypadek śmiertelny to wszyscy by powiedzieli że jestem mordercą; Co innego jeśli chłopak wypił dużo więcej wtedy to ewidentna jego wina. Mała przestroga dla wsiadających po piwku za kółko trzeba ok 2,5 - 3h żeby alkomat nic nie wykazał, wszystko zależy od spalania organizmu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-07, 16:59   

mariusz_26 napisał/a:
ja bym był za sprecyzowaniem pojęcia pijany, jeżeli miał w wydychanym powietrzu ok 0,4 promila to trudno powiedzieć że ten chłopak był pijany

Sprecyzowane jest dokładnie: od 0,2 promila w górę jesteś pijany prowadząc pojazd. Myślę zatem, iż dalsza polemika w tej kwestii jest zupełnie niepotrzebna.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
dawid 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
się gra, się ma


Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1173
Piwa: 14/19
Skąd: znienacka
Wysłany: 2007-03-07, 22:25   

Dziasiaj dostałem e-maila o następującej treści od piwozlop_2006@interia.pl, dotyczące mojego pierwszego posta w tem temacie"

"To sa trepie twoje słowa ! ! !pijany to on był ale miał 21 lat i własnie przeczytałem twoja opinie leczyc to trzeba ale ciebie jak mozesz tak wogóle uwazac on był tylko pasazerem ja jestem jego kumplem moja panna jego kuzynka az sie we mnie krew gotuje nie wiesz nic nie wiesz jak jest pochowac kumpla oraz kuzyna . i te słowa całe szczescie ty jestes jakis wykolejony co ty nigdy nie wypiłes nie byłes jako pasarzez niewieze ze NIE ! ! ! winny to jest kierwoca i własnie siedzi i czeka na sprawe oraz wyrok.Ty jestes .... ! ! !jestes 6 lat starszy a i uwazasz sie BÓG wie za kogo dzisiaj go ostatni raz porzegnalismy i pomysl co piszesz i swoje słowa i nad swoim postepowaniem.Owszem tez nie toleruje PIJANYCH KIEROWCÓW ale on byl tylko pasazerem.Wiec dlaczego mu tak zyczyłes ?? "

Koło tyłka mi to lata, że był tylko pasazerem. Ja nie raz byłem "sztywny" i ktoś odwoził mnie do domu. Ale zawsze była to osoba TRZEŹWA piwożłopie. Sam jest sobie winien tego co się stało. Żałować to tylko mogę jego najbliższej rodziny. Mam nadzieje, że cała reszta uczestników tego wypadku poniesie surowe konsekwencje.

A wy co o tym sądzicie?
_________________
Potrzebujesz DSL-a, Neostradę? Call me 502-408-902
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-07, 22:52   

dawid napisał/a:
A wy co o tym sądzicie?

Niech piwozlop dalej żłopie piwo, byleby nie wsiadał po pijaku do auta.

Kolego - trepami to możesz nazywac swoich pijanych kolegów. Co to ma do rzeczy że miał 21 lat? Niech sobie ma 18, 30 czy 50. Wiek nie ma tu żadnego znaczenia. Kierowca był PIJANY więc wszyscy musieli sie liczyć z taką ewentualnością. Całe szczęście że nie zabili żadnych postronnych osób.
Współczuje rodzinom, ale ten wypadek to wynik skrajnej nieodpowiedzialności kierowcy oraz pasażerów, którzy zapewne wiedzieli, że kierowca nie jest trzeżwy (pewnie nawet razem pili).
Piwożłopie - myślenie nie boli :!:

Szczere kondolencje z powodu tragicznej śmierci bliskich osób...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-07, 23:02   

Nigdy nie prowadziłem żadnego pojazdu pod wpływem alkoholu, ani nigdy nie byłem pasażerem pijanego kierowcy.
Uważam, iż koledzy/ki widząc osobę, która jest pod wpływem alkoholu powinni zrobić wszystko by nie dopuścić aby taki chojrak siadł za kierownicą a tym bardziej, aby sami stali sie pasażerami takiej jadącej trumny.

Obrażając Dawida, dowodzisz swej niedojrzałości...



Szczere kondolencje dla rodzin tej tragedii.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2007-03-07, 23:33   

raulmanka napisał/a:
najgorszą karą będzie dla nich własne sumienie

to przykre co teraz napiszę, ale z każdą podobną sytuacją, gdzie nastolatkowie ingerują w życie drugiego człowieka, coraz bardziej tracę nadzieję w ich późniejszą skruchę. Mam nadzieję, że obudzi się jednak kiedyś to, o czym piszemy - sumienie. Generalizuję?- Być może, ale to co się dzieje, po prostu mnie przeraża.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
raulmanka 
Ma stragan na targu



Pomogła: 8 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 727
Skąd: z 1038:D
Wysłany: 2007-03-08, 00:20   

mnie też przeraża... ale mówią że "wiara czyni cuda"...
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
DOMINATOR 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 262
Skąd: WWW
Wysłany: 2007-03-08, 01:14   

dawid napisał/a:
Wiec dlaczego mu tak zyczyłes ??

Nikt nikomu śmierci nie życzył !!!!

dawid napisał/a:
on był tylko pasazerem

Nikt mu nie kazał wsiadać do samochodu , zrobił to z własnej woli - tak mi się wydaje , za kare go tam nie wsadzili !!!

red napisał/a:
Kolego - trepami to możesz nazywac swoich pijanych kolegów.

święta racja - i kolego PIWOżłOP nie obrażamy kogoś kogo nie znamy !!!

Jak już wcześniej pisałem takie wypadki były , są i niestety będą !!!

Szczere kondolencje z powodu tragicznej śmierci bliskich osób...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW