R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: glizda
2007-06-15, 12:10
5 godzin w towarzystwie zwłok
Autor Wiadomość
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-19, 12:38   5 godzin w towarzystwie zwłok

Cytat:
54-letni biznesman z Anglii Paul Trinder, posiadacz tzw. złotej karty linii British Airways, spędził pięciogodzinny lot z Delhi do Londynu, za który zapłacił 4 tys. funtów szterlingów, w "towarzystwie" zwłok starszej pani, która zmarła wkrótce po starcie.
Personel pokładowy przeniósł zwłoki z klasy turystycznej do klasy biznes, w której fotele są większe. Nieboszczkę "posadzono" w pobliżu drzemiącego biznesmena.

- Obudziłem się z drzemki i zobaczyłem, jak po drugiej stronie rzędu, w którym siedziałem, personel pokładowy przypasywał do siedzenia coś, co na pierwszy rzut oka wyglądało na worek z kartoflami. Z wolna, mimo ciemności, uświadomiłem sobie, że jest to ciało. Początkowo miałem wrażenie, że wszystko to mi się śni, potem zrozumiałem, że to śmierć na jawie - powiedział biznesmen dziennikowi "The Mirror".

Trindera najbardziej niepokoiło to, że z powodu turbulencji ciało, choć przypięte pasami, obsuwało się na podłogę. Obawiał się też, że zwłoki zaczną się rozkładać, nie wiedział, czy kobieta nie zmarła przypadkiem na jakąś chorobę zakaźną. Przeszkadzała mu też rodzina zmarłej, która także została przesadzona do klasy biznes i przez cały czas żałobnie zawodziła.

Personel pokładowy nie reagował na jego skargę i doradził okazanie zimnej krwi.

- Wyrażamy ubolewanie, ale nasz personel pracował w trudnych warunkach i wybrał rozwiązanie, które spowodowało najmniej zakłóceń - skomentowały sprawę linie BA.


źródło: onet.pl

To się nazywa niezapomniany lot samolotem ;)
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ecomarta 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 4 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 09 Kwi 2006
Posty: 316
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-19, 13:34   

glizda napisał/a:
Trindera najbardziej niepokoiło to, że z powodu turbulencji ciało, choć przypięte pasami, obsuwało się na podłogę. Obawiał się też, że zwłoki zaczną się rozkładać, nie wiedział, czy kobieta nie zmarła przypadkiem na jakąś chorobę zakaźną. Przeszkadzała mu też rodzina zmarłej, która także została przesadzona do klasy biznes i przez cały czas żałobnie zawodziła.

Ha ha przepraszam,może nie temat do żartów,ale to sie nazywa wyobraźnia...długi musiałby być ten lot skoro ciało miałoby sie zacząć rozkładać,a kobiecinka choćby zmarła na chorobe zakaźną to już na pana raczej nie kichała,ciasteczkami nie częstowała,ona nawet nie oddychała na niego a przez patrzenie zarazić sie trudno. Swoją drogą niezapomniany lot,dla personelu pewnie też.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW