R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: glizda
2007-09-21, 10:33
Zmiany
Autor Wiadomość
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-20, 08:30   Zmiany

Czy lubicie zmiany??

Są ludzie którzy ciągle coś zmieniają, poszukują czegoś innego.
A są tacy,którzy boją sie zmian. Wolą aby było zawsze tak samo, aby nic się nie zmieniało.

Chodzi mi nie tylko o zmiany wyglądu, wystroju wnętrza, ale także o całkowitą zmianę sposobu życia, o zmianę pracy, może miejsca zamieszkania.


Ja osobiście bałam się takich zmian, choć zdaję sobie sprawę,ze są potrzebne. Pomału zaczynam parę rzeczy zmieniać w swoim życiu.

A jak u was jest z tymi zmianami?? :grin:
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pszczółka 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 15 Gru 2006
Posty: 399
Piwa: 2/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-20, 14:33   

ja tam lubię zmiany. w pracy, której jestem zatrudniona dużo jest zmian, i są do tej pory. trochę na dobre trochę na złe ale przynajmniej coś się dzieje.
a w życiu też lubię zmiany. zresztą mam ich dużo.np. w ciągu 6 lat przeprowadzałam się 7x :!:
nie lubię monotonii. oczywiście jak coś się dzieje nie po mojej myśli to nie jestem zadowolona. ale takie życie. są zmiany takie, które nam pasują i takie, których byśmy chcieli uniknąć.
_________________
„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
1% ze swojego podatku na rehabilitację dziecka
http://dzieciom.pl/podopieczni/4355
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
emil_84 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 40
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-21, 19:55   

Czy lubie...?! Tego jeszcze nie wiem, jeszcze ;) Ale jak się przekonam to dam znać :P hehe... Tak na marginesie planuje przeprowadzkę i zniamę pracy, a co z tego wyjdzie to się niedługo przekonam ;]
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2007-03-21, 23:39   

Raczej nie lubię zmian, szczególnie gdy nie mogę sama zadecydować o ewentualnej zmianie, gdy jest ona niejako narzucona przez kogoś, lub nazwijmy to "życie". Lubię gdy wszystko jest poukładane, ma swoje miejsce w szeregu, gdy mogę coś zaplanować. Nie mylić ze stagnacją. :wink: Każda zmiana musi być zaplanowana, przy okazji bilans strat i zysków i mogę "działać". Jestem tego świadoma, że nie zawsze tak się da, i ten moment "zaskoczenia" jest akceptowalny, gdy jest dla mnie pozytywny. :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pejek 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 50
Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-21, 23:57   

A ja lubię zmiany, pod warunkiem że zmienia sie na lesze ;-D
I wydaje mi się że jeszcze wiele wiele zmian nasz czeka...nie tylko w naszym miasteczku, ale i w kraju....
Mam nadzieje że na lepsze.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-22, 13:15   

a ja sie bardzo boje zmian, potem co prawda sie okazuje, że łatwo się dostosowuje do nowej sytuacji, ale ciężko mnie samej zdecydować sie na zmiany. tak jak teraz: z jednej strony powinnam i chciałabym poszukać nowej pracy ale paraliżuje mnie strach przed nowym środowiskiem, ze sobie nie poradzę itp.

to jak z tym walczyć? :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW