R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Panterka
2008-02-22, 09:20
Wieluński ginekolog oskarżony!
Autor Wiadomość
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-27, 00:59   

Zygmunt Stary napisał/a:
Dołączam się do krytyki Kulis, ale w sprawie nie mam żadnej wiedzy

Zyga pisz wyraźniej, bo nie wiadomo czy krytykujesz Kulisy, czy razem z nimi lekarza.

Co do ww. ginekologa: świetny lekarz, chodziłem do niego razem z moją ex, bezproblemowy, kontaktowy, zaradczy, miły i szczery przede wszystkim. Przydałby się w końcu bojkot w naszym mieście z prawdziwego zdarzenia, żeby niektórzy przejrzeli na oczy i nie pałali zawiścią, że komuś zdolniejszemu lepiej się wiedzie, bo zdobywa zaufanie swoją praktyką.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Tomek 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 10 razy
Wiek: 43
Dołączył: 21 Lip 2005
Posty: 1397
Otrzymał 5 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-27, 05:55   

Ferbik napisał/a:
Zygmunt Stary napisał/a:
Dołączam się do krytyki Kulis, ale w sprawie nie mam żadnej wiedzy

Zyga pisz wyraźniej, bo nie wiadomo czy krytykujesz Kulisy, czy razem z nimi lekarza.

Co do ww. ginekologa: świetny lekarz, chodziłem do niego razem z moją ex, bezproblemowy, kontaktowy, zaradczy, miły i szczery przede wszystkim. Przydałby się w końcu bojkot w naszym mieście z prawdziwego zdarzenia, żeby niektórzy przejrzeli na oczy i nie pałali zawiścią, że komuś zdolniejszemu lepiej się wiedzie, bo zdobywa zaufanie swoją praktyką.


Ta, zobacz jak jest z Faktem. Niby wszyscy wiedzą, że non-stop kłamie, ma już trochę przegranych procesów, ale ma swój "target" i jest spora rzesza "ludzi", którzy to kupują i czytają. A miliardy much jedzą kupę :/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
magnepan 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 50
Skąd: wielun
Wysłany: 2007-04-27, 07:59   

Ferbik napisał/a:
żeby niektórzy przejrzeli na oczy i nie pałali zawiścią, że komuś zdolniejszemu lepiej się wiedzie,


Przylaczam sie do krytyki skazywania czlowieka jeszcze przed postawieniem formalnych zarzutow przez prokurature.
Lecz jestem rowniez daleki od zrzucania winy na kolegow po fachu. Od tego juz bardzo blisko do spiskowej teorii dziejow. Juz gen. Rokosowski mowil (moze powino pisac sie to nazwisko z malej litery) : "lepiej zabic stu niewinych niz pozostawic jednego winego".

Kazde wydarzenie niesie za soba pewne konsekwencje dla otoczenia. Dla jednych sa one pozytywne, a dla innych negatywne. Oczywiscie , ze pacjentki od dr M. przejda do innych gabinetow. Ale czy na prawdę to oznacza ze "pomogla" temu konkurencja?

Nie ferujmy wyrokow w sprawie o ktorej 99% osob ma wiedze jedynie z plotek. Przekazywano mi juz tak niewiarygodne wersje, ze kazda nastepna niczym juz mnie nie zaskoczy.

pozdro

PS W mysleniu jak i na rowerze powino unikac sie drog najprostrzych, najbardziej oczywistych i najlatwiejszych, bo zycie omija je z daleka.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-27, 08:04   

Myślę,ze z osądami powinniśmy poczekać do rozwiązania sprawy.

Człowiek jest niewinny dopóki mu sie nie udowodni winy...

Osobiście nie chodziłam do tego lekarza, ale słyszałam bardzo wiele dobrych opinii o nim.
Ja także pewne plotki słyszałam o tej sprawie.Może coś w tym jest z prawdy, ale dopóki sie nie upewnię nie będę tu ich przytaczać.
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2007-04-27, 10:16   

hiszpan napisał/a:

"Rozwalilas" mnie Moze mowil cos jeszcze, czego nam nie napisalas?


Myślę że hiszpan Ty masz chore podejście do sprawy, bo dla wielu kobiet takie podejście lekarza jak miał Pan M. jako do pacjentek, wpłynęło pozytywnie na ich wyobrażenia o wieluńskich ginekologach i zachęcało do częstego monitorowania swojego zdrowia.[/quote]

Ale ja tylko pytam, a Ty od razu mnie "tniesz" :sad:

MATRIX napisał/a:

[ Dodano: 2007-04-26, 18:36 ]
hiszpan napisał/a:
Moze ktos moglby zeskanowac ten artykul i wrzucic go tutaj? Bylbym wdzieczny.


Po co Ci to człowieku, tak cieszy Cię niszczenie komuś życia ?
Jeśli taki artykuł się pojawi będę wnioskował do administracji o jego usunięcie jak i usunięcie użytkownika!
A jak chcesz przeczytać te kłamstwa i wypociny to zgłoś się po zwrot do redakcji bo napewno nie sprzedają całego nakładu !


Nie cieszy mnie niszczenie komus zycia, gdy jest bezzasadne. A w tym przypadku, nie wiem jak jest, poniewaz nie czytalem tego artykulu, a chyba mam prawo, co :?: :!: :!: :!: Zyjemy w wolnym kraju i kazdy ma prawo czytac to, na co ma ochote. Jesli Ciebie tak bardzo zbulwersowal ten artykul, to mozesz zalozyc sprawe gazecie. Wnioskujac z wczesniejszych postow w tym temacie sadze, ze moglbys z polowe artykulow kodeksu karnego zawrzec w oskarzeniu :?

Pozdrawiam

PS. Bede wdzieczny, gdy ktos wrzuci ten artykul na forum. Autorem artykulu sa Kulisy Powiatu, a nie osoba, ktora kopiuje artykul :!:
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Paullaa
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-10, 19:55   

Ja trzymam kciuki za doktora Moździerza, aby cała sprawa zakończyła się dla niego korzystnie. Wszystkie te oszczerstwa to stek bzdur i jest to niewątpliwie czyjaś wyrachowana sprawka. To jest naprawde dobry człowiek i super lekarz !
Współczuje mu że spotkało go coś tak przykrego ale tak to jest w tym naszym wieluńskim grajdołku. :sad:
 
   
maniekl 
Przyjeżdża na zakupy
Dopiero zaczynam



Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 14 Kwi 2007
Posty: 467
Skąd: Osjaków|KD
Wysłany: 2007-05-10, 20:48   

Paullaa napisał/a:
Wszystkie te oszczerstwa to stek bzdur i jest to niewątpliwie czyjaś wyrachowana sprawka. To jest naprawde dobry człowiek i super lekarz !
Współczuje mu że spotkało go coś tak przykrego ale tak to jest w tym naszym wieluńskim grajdołku

Ja bym radził poczekać jak sprawa sie skończy, nigdy nic nie wiadomo...
_________________
Żeby tak zarobić i się nie narobić;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2007-05-11, 06:36   

Paullaa napisał/a:
Wszystkie te oszczerstwa to stek bzdur

wiesz ja też bardzo go lubię i mam wiele wdzięczności dla niego ,ale z tego co sie orientuję został złapany na gorącym uczynku,właściwie tuż przed zabiegiem,są zeznania kobiety i kilku innych osób.Myślę sobie że jeśli gdzieś tam się pogubił w pogoni za kasą to musi za to odpowiedzieć jak każdy przeciętny śmiertalnik,życzę mu łagodnego wyroku -jeśli wina zostanie udowodniona.
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ecomarta 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 4 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 09 Kwi 2006
Posty: 316
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-11, 06:54   

Edzia a jak to jest "tuż przed zabiegiem"? Ona jest w 8 tyg ciąży także generalnie mógł chcieć ją tylko zbadać.Do przeprowadzania aborcji nie przygotowuje sie jak do operacji! Pozatym skoro policja wkroczyła jak w filmach sensacyjnych w ostatniej chwili to ktoś musiał ją o tym fakcie zawiadomić,a że wątpie iż owa pani rozpowiadała o tym na prawo i lewo to musieli to być chyba sami zainteresowani a było ich trzech. Mam jeszcze mnóstwo innych wątpliwości i jeśli prowadzący śledztwo znajdą jeszcze jedną osobe która poddała sie aborcji u doktora M. to prosze niech go sądzą,ale teraz to jest dla mnie zwykła polityka. W pogoni za kasą.....hmmm....najdroższym ginekologiem to on nie jest(był?).
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-11, 16:37   

Wszystkie osoby, które chcą pomóc Panu Moździerzowi w sprawie, proszę o wysyłanie listów na jego prywatny adres, w których wyrażając swoje zdanie na temat usług świadczonych przez niego, na pewno pomożemy mu tym w sprawie, której finał już niedługo.

Podaje adres:

Tadeusz Moździerz
ul. Akacjowa 4
98-300 Wieluń
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-11, 17:28   

Moim skromnym zdaniem sprawa jest mocno naciągana, za dużo jest niejasności w tym temacie !
Chciał bym żeby prokuratura i organy ścigania tak samo szybko reagowały w innych sprawach jak w sprawie Pana Moździerza. Prawdą jest że jeśli ktoś nie ma w tym interesu to wcale nie jest tak kolorowo i na rozpoczęcie sprawy można czekać rok i kolejny rok na jej wyjaśnienie, czego doświadczam osobiście :evil:
Mam nadzieje że sprawa szybko się wyjaśni, a Pan Moździerz zostanie oczyszczony z zarzutów !
Ps. Dobra inicjatywa Jaro myślę że jeśli są osoby (pacjentki) które chodziły do Pana Tadeusza M. to powinny się wypowiedzieć w tym temacie i mogły by napisać do niego kilka ciepłych słów.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2007-05-11, 19:00   

Ekomarta ja jak wcześniej pisałam bardzo lubię tego lekarza i zawsze będę go broniła.Miałam na myśli tylko to co piszą owe gazeta,"fakty" na które sie powołuja no i zeznania tej kobiety która potwierdziła że miał dokonać aborcji.
Jaro napisał/a:
Wszystkie osoby, które chcą pomóc Panu Moździerzowi w sprawie, proszę o wysyłanie listów na jego prywatny adres, w których wyrażając swoje zdanie na temat usług świadczonych przez niego, na pewno pomożemy mu tym w sprawie, której finał już niedługo.

Podaje adres:

Tadeusz Moździerz
ul. Akacjowa 4
98-300 Wieluń

Jeśli jemu to pomoze to z chęcią napiszę taki list :D i życzę Panu Moździerzowi powodzenia.
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ecomarta 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 4 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 09 Kwi 2006
Posty: 316
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-11, 19:23   

Ja wiem,że wszystko może sie zdarzyć itd.,ale chciałabym żeby "dziennikarze"(pisze w cudzysłowie bo koło dziennikarza to oni może kiedyś tylko przechodzili...) pytali np. rzecznika policji o takie sprawy jak np.czy ktos zgłosił próbe popełnienia przestepstwa czy to było działanie "z urzędu", jakimi dowodami oprócz zeznań owej pani dysponują itd. Pozatym jak ja bym chciała dokonywać aborcji to chyba tak chętnie panom policjantom bym sie do tego nie przyznawała bo i po co. Czekam na wyrok sądu, a jak rozprawa jest jawna to mam nadzieje,że ta gazeta też tam będzie,zdobędą uzasadnienie i wydrukują w całości. :evil:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
blaza 
Czytał o Wieluniu


Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 45
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-11, 21:25   

prom_prezes@interia.pl - oto adres redaktora naczelnego i zarazem autora artykułu - Sławomira Rajcha. Myślę, że jak najbardziej należą mu się słowa krytyki i gdy odbierze jakieś wiadomości na ten temat, być może uświadomi sobie ogrom swojej bezmyślności...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-11, 22:24   

blaza napisał/a:
prom_prezes@interia.pl - oto adres redaktora naczelnego i zarazem autora artykułu - Sławomira Rajcha.




A oto zdjęcie tego Pana, na wypadek, gdyby ktoś go spotkał na ulicy i chciał mu powiedzieć to prosto w twarz...


Zdjęcie pochodzi ze strony - http://www.kulisy.net/index.html

b.jpg
Plik ściągnięto 145 raz(y) 38,07 KB

_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW