R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Archdevil
2008-05-11, 15:00
Wyszukiwarka Live Search
Autor Wiadomość
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-28, 08:39   Wyszukiwarka Live Search

Cytat:
Microsoft: mamy wyszukiwarkę tak dobrą jak Google!

Microsoft wprowadził zmiany do wyszukiwarki Live Search i zapewnia, że będzie ona dostarczać co najmniej tak dobre wyniki wyszukiwania jak Google. Nowości zostały zaprezentowane wczoraj na konferencji Searchification.


Ulepszona wyszukiwarka Live Search ma być dostępna w USA w ciągu tygodnia oraz globalnie pod koniec października.

Jedną z najważniejszych zmian ma być ulepszony algorytm wyszukiwarki, pozwalający na dostarczenie wyników wyszukiwania o wyższej jakości. Microsoft twierdzi ponadto, że w ciągu ostatniego roku liczba stron zindeksowanych w jego wyszukiwarce zwiększyła się czterokrotnie.

Do samej wyszukiwarko dodano oprogramowanie, które będzie wykrywało w zapytaniu literówki i zlepione słowa. Live Search będzie również interpretować słowa dotychczas pomijane jak np. przedimek "the" (zapytanie "Office" zwróci inne wyniki niż "The Office").

Firma z Redmond postanowiła również usprawnić wyniki wyszukiwania szczególnie w tych obszarach, w których wyszukiwań jest najwięcej. Chodzi o rozrywkę, sprawy zdrowotne, zakupy oraz informacje lokalne.

Nowa Windows Live Search podąży za trendem obserwowanym już w wyszukiwarkach Ask oraz Google, wyświetlając w wynikach wyszukiwania nie tylko linki tekstowe, ale również obrazki, miniatury klipów wideo oraz odnośniki do wiadomości na dany temat.

Miniaturki wideo będą oferować krótki podgląd po wskazaniu ich kursorem myszy. Zindeksowane zasoby filmów będą obejmować serwisy YouTube, AOL Video oraz Soapbox.

Obecnie z wyszukiwarek Microsoftu korzysta 11,3% użytkowników w USA (dane comScore). Z najpopularniejszej wyszukiwarki Google korzysta natomiast ponad 56% użytkowników co pokazuje, że przejęcie palmy pierwszeństwa nie będzie dla Microsoftu łatwe.

W ocenie analityków wyniki dostarczane dotychczas przez Live Search rozczarowały użytkowników i teraz Microsoft musi dać im jakiś powód do tego, aby spróbowali oni jeszcze raz jego produktu i ewentualnie przekonali się do niego.

Źródło: Dziennik Internautów
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-28, 08:57   

Pod hasłem Wieluń jesteśmy na pierwszym miejscu :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
waldex 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 13 razy
Wiek: 37
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 1003
Postawił 6 piw(a)
Skąd: EWI
Wysłany: 2007-09-28, 09:28   

Trochę słabo indeksuje strony o małym ruchu, google lepiej to robi, miejmy nadzieję że produkt microsoftu polepszy się, bo jak narazie ja z google nie rezygnuje :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-28, 10:59   

Konkurencja dla googla się przyda. Ale odebranie im większości rynku (w tej chwili w Polsce ponad 80%) będzie trudne.

Waldex musisz mocniej podlinkować swoją stronę, wtedy zaindeksuje ci też podstrony.

A ja wkrótce przygotuję super ofertę dla firm i stron z Wielunia i okolic. W zamian za link do naszego forum, wypozycjonuję im stronę za darmo - szczegóły wkrótce..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
waldex 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 13 razy
Wiek: 37
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 1003
Postawił 6 piw(a)
Skąd: EWI
Wysłany: 2007-09-28, 11:16   

Administrator napisał/a:
A ja wkrótce przygotuję super ofertę dla firm i stron z Wielunia i okolic. W zamian za link do naszego forum, wypozycjonuję im stronę za darmo - szczegóły wkrótce..


to możesz mnie wpisać już na listę chętnych :) Banner forum wrzucę do działu Linki/Region na mojej stronie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-09-29, 12:24   

ja tez osobiście wolę google
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW