R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Dobre diety
Autor Wiadomość
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2007-12-07, 10:27   Dobre diety

Hej zna ktoś jakieś dobre sprawdzone diety :?: Podkreślam sprawdzone, ponieważ diet jest od groma co jedna to lepsza i ciekawsza... Tylko chodzi o to, która tak naprawdę zadziała :)
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Ostatnio zmieniony przez bob_mistrz 2007-12-07, 12:19, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-12-07, 10:31   

bob_mistrz, polecam Ci wybranie się do dietetyka, bo takie uniwersalne diety można sobie wsadzić w wiadome miejsce :)
Dietetyk konkretnie dobiera dietę indywidualnie dla każdego organizmu, także daruj sobie diety z naj, przyjaciółek czy innych "superfajskich" poradników.
Dieta tylko od dietetyka - wtedy możemy mówić o sprawdzonej diecie.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
AnnBlue 
Mieszka pod Wieluniem



Pomogła: 10 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 18 Wrz 2006
Posty: 918
Skąd: W-n/prawie Wieluń
Wysłany: 2007-12-07, 16:17   

Najlepsza dieta - "NŻT" - znaczy się "Nie Żreć Tyle" :twisted:
A tak na powaznie to faktycznie najlepiej zgłosić sie do kogoś kto się na tym zna. A jeżeli nie masz na to ochoty to proponuję zminimalizować pożeranie tłuszczy, słodyczy, dużo wody mineralnej, niegazowanej zamiast piwka :D , dużo ruchu np. basen, siłownia albo duuuużo sexu (bo to też przecież ruch :D ) :wink:
_________________
Nic nie jest tak silne jak delikatność; nic tak delikatne jak prawdziwa siła...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
jenusia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 18 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 1016
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-12-07, 17:37   

dokładnie tak jak Anna mówi, ograniczy tłuszcze, żadnych słodyczy i duuuuużo ruchu :) Ruch przede wszytskim :)
_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nierozsądne działanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Karzełek 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 14 razy
Wiek: 39
Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 1130
Piwa: 1/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-12-07, 18:49   

Ograniczyć tłuszcze, przede wszystkim zwierzęce - nasycone. Zwiększyć zdecydowanie ilość białek w diecie - 1g białka na 1kg masy ciała to absolutne minimum. Węglowodany też można nieco ograniczyć. Poza tym jeść częściej, a w mniejszych ilościach - pięć posiłków dziennie. Do tego wysiłek fizyczny - siłownia i bieganie. Ewentualnie można wspomóc się jakimiś odżywkami wspomagającymi spalanie tłuszczu i rozwój masy mięśniowej - dla tych co wybierają siłownię.

Jak będę miał chwilkę czasu to postaram się po weekendzie wrzucić ciekawy artykuł z Men's Health o odżywianiu.
_________________
http://www.nie.com.pl/ :urban:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
dawid 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
się gra, się ma


Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1173
Piwa: 14/19
Skąd: znienacka
Wysłany: 2007-12-07, 19:55   

Ja proponuję 3 razy w tygodniu po 2h siatkówkę :-)
Nie ma lepszego "odchudzacza" :-)
poza tym uważam, że otyłość lub nadawaga to kwestia "przemiany materii" i cech genetycznych. Stosując więc wszelkiego rodzaju diety, uważaj na efekt "jojo"
powodzenia
_________________
Potrzebujesz DSL-a, Neostradę? Call me 502-408-902
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-12-07, 20:41   

polecam forum fbb.pl jak masz czas...

Wszystko zależy od szybkości przemiany materii. Druga sprawa - jedzenie tłustych rzeczy nie jest zawsze równoznaczne z grubą tkanką tłuszczową. Są ludzie którzy są wyglądają dość szczupło, ale po wizycie w szpitalu lub po sekcji zwłok okazuje się że mają strasznie obtłuszczone narządy wewnętrzne oraz układ krwionośny zapchany.

Tak jak reszta forumowiczów wspomniała - sport

Możesz też próbować zmniejszyć sobie nieco apetyt/żołądek ;) Kolega robił sobie duże odstępy czasowe w jedzeniu a nawet głodówkę i zmniejszył mu się znacznie apetyt na jedzenie.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jenusia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 18 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 1016
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-12-08, 12:18   

dawid napisał/a:
Ja proponuję 3 razy w tygodniu po 2h siatkówkę :-)
Nie ma lepszego "odchudzacza" :-)


No tu akurat bym się nie zgodziła są inne sporty, które wymagają więcej wysiłku i pozwalają spali więcej kalorii np biegi czy taniec :)
_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nierozsądne działanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-08, 13:36   

A ja uwielbiam dietę Kwaśniewskiego :)
Goloooonkaaaa!!! 8)
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2007-12-08, 19:38   

AnnBlue napisał/a:
dużo ruchu np. basen, siłownia albo duuuużo sexu (bo to też przecież ruch )


dawid napisał/a:
Ja proponuję 3 razy w tygodniu po 2h siatkówkę


Ćwiczę trochę w domu, seks... :P :D a na siatkówkę 3 razy w tygodniu nie mam czasu, dlatego średnio gram raz góra dwa po 2,5 h :)

Byłem swego czasu u dietetyka - nie pomogło, stosowałem masę diet - nie pomogło. W przeszłości bardzo czynnie uprawiałem sport, po zakończeniu kariery ( :D ), zestarzałem się parę kg :( Wychodzi na to, że faktycznie jest to uwarunkowane genetycznie (cz. mojej rodzinki jest puszysta)

Moja waga nie jest jakąś moją psychiczną zmorą, akceptuję siebie jakim jestem, natomiast zacząłem patrzeć na to przez pryzmat zdrowia, bo w pewnym momencie może to wyjść :/ . Miałem już etapy dużego spadku wagi, ale zawsze po czasie następował efekt jojo... W końcu postanowiłem się za to solidnie zabrać, dlatego pierwszy krok to faktycznie będzie dietetyk, a potem zobaczymy... Nie wykluczam nawet ingerencji specjalisty...
Dzięki za wszystkie opinie i posty, pomogły mi wybrać chyba najlepszejszą drogę :)
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-12-09, 22:15   

bob_mistrz napisał/a:
Byłem swego czasu u dietetyka - nie pomogło, stosowałem masę diet - nie pomogło.

Krótka rada: zmień dietetyka :) Uwierz mi, znam parę osób, które ściśle przestrzegały diet sporządzonych przez dietetyka (nie pamiętam czy to był ten sam, ale przeważnie przewijało się miasto Łódź w wypowiedziach), efekty były więcej niż zadowalające.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
AlicjaBERGE 
Słyszał o Wieluniu
AlBE



Wiek: 45
Dołączyła: 21 Maj 2009
Posty: 8
Skąd: Łódź
  Wysłany: 2009-07-13, 20:37   Re: Dobre diety

bob_mistrz napisał/a:
Hej zna ktoś jakieś dobre sprawdzone diety :?: Podkreślam sprawdzone, ponieważ diet jest od groma co jedna to lepsza i ciekawsza... Tylko chodzi o to, która tak naprawdę zadziała :)


__PODPOWIEDŹ:
Koniecznie przesłuchaj najnowsze PLIKI z DŹWIĘKIEM, znajdują się na stronie;
__ADRES_______: www.magdalirl.com.pl
__Skrót adresu strony w Internecie_______: MAGDALIRL.com.pl
Zobacz i oceń!!
Osobiście uważam, że Ich przesłanie JEST SKIEROWANE DO NAS i chyba jednak, nam pomaga !!
Pozdrawiam Ciebie i WSZYSTKICH :lol:

http://yfrog.com/4r1chlebtypukrirlproduktpj

TEMAT Nr 3: Książka; _pt_______: PORADNIK ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku.
__INDEKS ŻYWIENIOWY, tj. IŻ produktu.
http://www.youtube.com/wa...feature=channel

6PŻ. PORADNIK ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku..JPG
Plik ściągnięto 24387 raz(y) 21,74 KB

_________________
REALIA. http://sandrarecho.pinger.pl/m/8256460
Ostatnio zmieniony przez AlicjaBERGE 2009-08-05, 22:17, w całości zmieniany 4 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Chudyy 
Ma stragan na targu



Pomógł: 8 razy
Wiek: 33
Dołączył: 05 Lis 2007
Posty: 644
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-07-14, 01:40   

Dieta to fajny temat :P
Jeżeli chcesz schudnąć to nie można robić czegoś takiego, że nagle od jutra przechodzisz na dietę i jesz 5-6 posiłków dziennie, to bez determinacji daje Ci 2-3 dni jak znów wrócisz do poprzednich nawyków żywieniowych :P Trzeba stopniowo ograniczać słodycze, tłuszcze węglowodany i fast foody :D . W sumie tłuszcze można całkowicie wykluczyć, bo nie są Ci w ogóle potrzebne. Pić duże ilości wody, nie pij soków napojów, coli, ew. light, ale to sam syf, no i moje ulubione zielona herbata najlepiej liściasta. Jeżeli chcesz kupić jakiś spalacz to polecam Olimp Thermo Speed Extreme, niedrogi i bardzo dobry.

A teraz co do samego jedzenia. Dieta na zrzucenie wagi to dieta niskowęglowodanowa, zmajdziesz dużo przykładów takich diet w necie także nie będe tu wypisywał. JAk zaczynasz takową stosować to zwaracaj uwagę jak się czujesz? Gdybyś czuł się żle to się zgłoś do lekarza. Najgorzej jest jak nie jestes w stanie zjesc tych 5-6 posiłków dziennie, albo jesteś w mieście. Wtedy możesz kupić w rożku knysze z warzywami bez mięsa i SOSÓW!!!
Zero jakichkolwiek sosów majonezu, bo to też nie jest dobrze.
Dużo warzyw najlepiej gotowanych na parze owoców w sumie też, ale przewaga warzyw jest wskazana gdyż owoce zawieraja cukry :p

No i ruch to podstawa nic tak nie spala tłuszczu jak ćwiczenia aerobowe t.j. bieganie, pływanie, jazda rowerem.
Jeżeli chcesz biegać to zaczynaj od intensywnego chodzenia, potem stopniowo truchtaj, najlepiej po szutrowych drogach, lub w siłowni na bieżni. Bieganie po asfalcie lub twardych powierzchniach niekorzystnie wpływa na stawy u osób z nadwagą lub otyłością. No i jak biegasz to na początek warto kupić jakiś regenerator stawów, jakąś glukozamine ew. BCAA ale to bardziej do ćwiczeń siłowych.

Jakbyś coś chciał wiedzieć to pisz :D
Jak chcesz to mogę Ci wysłać na maila poradnik z różnymi zestawieniami posiłków, może sobie coś wybierzesz ;p


Haaa, tak się rozpisałem, a dopiero teraz zobaczyłem datę ;p
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Magduś 
Przyjeżdża na zakupy
Miss Forum 2007


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 07 Mar 2006
Posty: 464
Skąd: prawie Wieluń
Wysłany: 2009-07-14, 19:57   

Tłuszcze są potrzebne, zwłaszcza nienasycone. Nie można ich wykluczać z diety!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-07-14, 20:37   

Magduś napisał/a:
Tłuszcze są potrzebne, zwłaszcza nienasycone. Nie można ich wykluczać z diety!!

Dokładnie. :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW