R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Panterka
2008-05-14, 09:00
Wieluński Pudelek - Bulwersująca konkurencja dla Pudelek.pl
Autor Wiadomość
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-01-08, 17:58   

Acree napisał/a:
karcia napisał/a:
Acree, a czy zdajesz sobie sprawę z tego, że Ty też możesz stać się "gwiazdą" tej strony...?

Owszem, ale mi takie rzeczy lotto, bo skoro ja nie mam sobie nic o zarzucenia, a to co ludzie o mnie myślą, mówią zawsze schodziło na daleki plan


A jakby wrzucili na tą stronę fotkę twoją i plotkę na twój temat, nie koniecznie prawdziwą też byłoby ci lotto?
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Acree 
Mieszka pod Wieluniem
Gendo Addict



Pomogła: 9 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 24 Cze 2007
Posty: 846
Skąd: z gabinetu Gendo
Wysłany: 2008-01-08, 18:07   

@up
Tak, są ludzie, którzy sie przejmują takimi sprawami i tacy którzy nie. Ja należe do tych drugich. Cokolwiek by napisali, śmiałabym się z tego równiez ja.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
akirus 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 16 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 1259
Skąd: wieluń
Wysłany: 2008-01-08, 18:15   

takie "rewelacje" mogą poważnie komuś życie spaprać,

ja jestem z tych co Acree, i mnie by to mało obeszło, ale sama świadomość, że ktoś pierdoły pisze, bo ma chore ambicje i potrzebę bycia zauważonym to mi też ciśnienie podnosi,

taki blog to sie teraz o tych autorach powinno stworzyć hehe :twisted:
_________________
Co za czasy! Lot w kosmos trwa coraz krócej, jazda do pracy coraz dłużej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Maru 
Mieszka pod Wieluniem
Bywa w Wieluniu



Pomógł: 17 razy
Wiek: 72
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 940
Piwa: 4/4
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-01-08, 18:27   

No i już zablokowani :D
_________________
Nie trzeba być bogaczem, aby ofiarować coś cennego drugiemu człowiekowi: można podarować mu odrobinę czasu i uwagi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
siwy_ 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 743
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-01-08, 18:35   

Maru napisał/a:
No i już zablokowani
I bardzo dobrze, głupoty takie że mała bania...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jack_Black 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 195
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-01-08, 19:36   

Kurcze za późno wszedłem...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-01-08, 19:47   

Jeżeli ktoś z poszkodowanych chciałby kopię tego bloga (np jako dowód) to mogę go przekazać.

Niestety poszkodowani najprawdopodobniej jeszcze nie zgłosili tego policji:

POSŁUCHAJ
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-01-08, 21:40   

No to ktoś będzie miał ciepełko :) Niektórzy nie zdają sobie sprawy, że nie są anonimowi w necie :) Nikt nie jest... ale takich kozaków zwanych dziećmi neostrady coraz więcej... trollują i trollują. Na szczęście coraz mocniej odpowiednie służby kładą nacisk na porządek w sieci :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2008-01-08, 21:50   

Acree napisał/a:
Tak, są ludzie, którzy sie przejmują takimi sprawami i tacy którzy nie. Ja należe do tych drugich. Cokolwiek by napisali, śmiałabym się z tego równiez ja.


Ciekawe czy gdyby napisali, że masz AIDS, bo przespałaś się z jakimś tam nosicielem, a ogólnie to sypiasz z kim popadnie, wrzucili twoje dane i fote, czy by cię to śmieszyło ?? bo mnie raczej nie..

Ferbik napisał/a:
Na szczęście coraz mocniej odpowiednie służby kładą nacisk na porządek w sieci


Takie przestępstwa sieciowe są w gruncie rzeczy łatwe do wykrycia i dobrze się dzieje, że odp organy się tym zajęły z należytą starannością...
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
karcia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 1133
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-01-08, 22:30   

No to sobie długo stronka nie pochodziła. I bardzo dobrze. Prędzej, czy później musiało do tego dojść. Teraz losy administratorów Wieluńskiego Pudla zależą już tylko od poszkodowanych...
Cytat:
Tak, są ludzie, którzy sie przejmują takimi sprawami i tacy którzy nie.

Szczerze mówiąc ja też często nie biorę do siebie krytycznych i obraźliwych słów innych osób na mój temat, które gdzieś tam ktoś mówi za plecami. Wydaje mi się, że nie powinno się przejmować takimi sprawami...
Jednak kiedy chodziłoby o obrażanie publiczne na oczach "całego" Wielunia mogłabym stać się mniej obojętna na zachowanie bardzo uderzające w wizerunek mojej osoby widziany oczami ogółu. W końcu nie każdy czytelnik portalu tego typu zdaje sobie sprawę z wyolbrzymienia niektórych informacji. Zresztą nigdy nie wiadomo, ile jest prawdy w plotce, a ludzie po przeczytaniu "donosów" pewnie często zaczynają snuć różne krzywdzące myśli na temat opisanej osoby.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-01-08, 22:38   

karcia napisał/a:
Jednak kiedy chodziłoby o obrażanie publiczne na oczach "całego" Wielunia mogłabym stać się mniej obojętna na zachowanie bardzo uderzające w wizerunek mojej osoby widziany oczami ogółu. W końcu nie każdy czytelnik portalu tego typu zdaje sobie sprawę z wyolbrzymienia niektórych informacji. Zresztą nigdy nie wiadomo, ile jest prawdy w plotce, a ludzie po przeczytaniu "donosów" pewnie często zaczynają snuć różne krzywdzące myśli na temat opisanej osoby.

Święte słowa. Trolla trzeba pałą! :) Osobiście też mam głęboko gdzieś, co inni sądzą na mój temat, jeśli to nie są ludzie, którzy mnie naprawdę znają i zależy mi na nich. Od plotkarzy niestety nie uciekniemy, bo Wieluń pod tym względem to niezła wiocha, możemy jedynie z nimi walczyć upokarzając ich na różne sposoby. Uważam, że naprawdę trzeba mieć kompleksy, żeby drugiemu człowiekowi obrabiać część ciała poniżej kości ogonowej. Zawsze mówiłem prawdę prosto w oczy i tego wymagam od innych, tacy autorzy tego kundla.pl to dla mnie totalne dno, bo oprócz obrażania publicznego innych oraz łamania prawa, nic więcej nie potrafią... szczerze to żal mi ich teraz, ale cóż... gówniarstwo wychodzi z czasem i trzeba ponieść jego konsekwencje. Mam nadzieję, że kara będzie wymierzona w taki sposób, żeby nigdy więcej nie odważyli się nikomu sprawiać przykrości. Kto wie? Może w ramach pokuty wstąpią do ZHP i będą przeprowadzać staruszki przez ulicę? :) Ludzie się zmieniają, choć nie wszyscy... mam nadzieję, że oni dorosną do odpowiedzialności po czynach, którymi wyrządzili szkody moralne przez ten szmatławski portal.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2008-01-08, 22:58   

Cytat:
bo oprócz obrażania publicznego innych oraz łamania prawa, nic więcej nie potrafią...

Oj potrafią :D Na tym blogu roiło się od błędów ortograficznych :grin:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-01-09, 08:06   

Marek92 napisał/a:
Cytat:
bo oprócz obrażania publicznego innych oraz łamania prawa, nic więcej nie potrafią...

Oj potrafią :D Na tym blogu roiło się od błędów ortograficznych :grin:


Nie tylko błędy ortograficzne były, ale także teks był napisany bez ładu i składu, jakby dziecko z podstawówki napisało i to np. z drugiej klasy :D
Bardzo dobrze że zablokowali tą stronę, gdyż było to wszystko niesmaczne.
Wieluń jest małym miastem i plotki szybko się rozchodzą. Nie ważne czy prawdziwe czy nie ale wszyscy lubią gadać. Niestety taka jest mentalność mieszkańców naszego miasteczka.
Nie twierdzę że wszyscy tacy są, ale są osoby które lubią obrabiać d.....

Ja ogólnie staram się nie przejmować plotkami, ale czasem człowieka boli ze ktoś opowiada jakieś bzdury.
I nie chciałabym być taką gwiazdą pudelka :evil:

*nieważne
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Ostatnio zmieniony przez Panterka 2008-01-09, 15:51, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ryba 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 427
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2008-01-09, 11:17   

oj oj, a co my tu mamy. festiwal obrońców moralności publicznej, no proszę. wyzywając autorów tej stronki od debili nie zauważyliście jednego małego szczegółu, a mianowicie takiego, że wrzuty na nim robione zupełnie ironicznie. autorzy kapitalnie wyczuli konwencję takiego pudelka.pl i widać było, że świetnie się tym bawią. ponadto niektórymi postami udowadniali, że przed tego typu zarzutami, jakie część z Was tutaj formuuje, są o krok naprzód i także to byli w stanie ośmieszyć.

żebyście mnie źle nie zrozumieli. nie bronię samej idei, była przegięta i rzeczywiście niezgodna z prawem bla bla (choć sam eksperyment był poznawczo ciekawy). chodzi mi o Wasze próby wytłumaczenia sobie istnienia takich portali i własnego zbulwersowania. poszliście ścieżką "niebywale" pogłębionej analizy psychologicznej i tandetnego moralizowania, że musieli to stworzyć zakompleksieni gimnazjaliści, w dodatku głupole.

tymczasem jest to trop fałszywy w moim przekonaniu, bo pierwsze nie można tym sposobem wytłumaczyć prawie nic z tego zjawiska (moralizowanie zawsze zasłania rozsądek), po drugie ustawia wektor dyskusji w kierunku takim oto, że dzisiejsza młodzież to banda nieskończenie głupich małolatów, a my jesteśmy fajni, mądrzy, wyważeni i w ogóle kiedyś to było lepiej.

potraktujcie to zjawisko jako produkt sytuacji kulturowo-społecznej, w jakiej znajdują się dzisiaj dzieciaki, bez wartościowania, bo naprawdę nie widzę żadnego powodu, dla którego ludzie tacy jak my mieliby jakieś prawo do osądzania. trochę ochłońcie, bo Wasze oburzenie sztucznie wygląda. i jeszcze raz powtórzę nie bronię tu idei istnienia samego portalu. dobrze się stało, że zniknął. ale nie zmieniło to faktu, że pudelek.pl nadal istnieje. i to nie dzieciaki go tworzą...
Ostatnio zmieniony przez ryba 2008-01-09, 13:31, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-01-09, 11:45   

ryba, po pierwsze nikt dosłownie nie nazwał ich debilami to jedno, a po drugie gdyby zmienili formę tego co napisali inaczej by się to odbierało.

Np. zamiast, że jakaś tam dziewczyna wylizała się z tym i z tym, mogliby napisać to inaczej: że taka i taka całowała się.

ryba napisał/a:
po drugie ustawia wektor dyskusji w kierunku takim oto, że dzisiejsza młodzież to banda nieskończenie głupich małolatów, a my jesteśmy fajni, mądrzy, wyważeni i w ogóle kiedyś to było lepiej.


Nie twierdzę ze kiedyś było lepiej, może było inaczej. Tworząc taką stronę , w tym stylu sami wystawiają sobie wizytówkę.
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW