R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Panterka
2008-05-14, 09:14
Polak walczy o główną nagrodę w irlandzkim show
Autor Wiadomość
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2008-01-18, 10:55   Polak walczy o główną nagrodę w irlandzkim show

niesamowity głos,jestem pod ogromnym wrażeniem,niejeden"artysta"może mu pozazdroscic takiego głosu na żywo....


Kolejna, szósta już edycja popularnego w Irlandii "talent show" o nazwie "You're a Star" powraca na ekrany. Jednym z uczestników, który zawalczy w tym roku o główną nagrodę jest Polak - Piotr Karpienia.



Po miesiącach przesłuchań prezenter Brian Ormond i trójka jurorow: Michelle Heaton, Keith Duffy i znany z nieprzeciętnego żartu Brendan O'Connor wyłonią zwycięzcę, który zabierze do domu czek na 50 tys. euro i dodatkowe 10 tys. euro w sprzęcie muzycznym.

Wygrana nie jest łatwa. Jednym z etapów show był tygodniowy obóz, który przetrwali tylko najlepsi, zasługujący na udział w programach na żywo. Programy finałowe rozpoczną się 27 stycznia w teatrze Helix w Dublinie.

To, że jestem w finałowej piętnastce to dla mnie ogromny sukces. Próbowałem swoich sił w Polsce, ale nigdy nie udało mi osiągnąć większego sukcesu - mówi Piotr Karpienia. Jestem bardzo szczęśliwy i postaram się zaprezentować z jak najlepszej strony. Myślę, że może to w pewnym sensie pomóc Polonii w Irlandii - umocnić tożsamość i świadomość społeczną - przecież jesteśmy najliczniejszą grupą obcokrajowców na zielonej wyspie - dodaje.

Jak mówi polski uczestnik irlandzkiego show, już sam pobyt na obozie przygotowawczym był ogromnym wyzwaniem. Stres od rana do wieczora na pewno nie pomagał. Trenerem wokalnym uczestników był Troy Antunes, który pracował z takimi gwiazdami jak Justin Timberlake i Janet Jackson, a obecnie jest basistą na koncertach Justina. Wiele się od niego nauczyłem - mówi Piotr.

Program można oglądać na RTE ONE w każdą niedzielę o 18.30. Od przyszłego piątku będzie emitowany także "You're a Star-behind the scenes" - wywiady i plotki na temat całego programu.

Liczę na wsparcie ze strony polskiej społeczności. Zachęcam do głosowania na mnie. Potrzebuję każdego głosu, aby walczyć o jak najlepsze miejsce w programie. Taka jest jego formuła i kampania reklamowa to duża część całego przedsięwzięcia. Zachęcam do oglądania i oddawania głosów - dodaje.

Głosowanie zaczyna sie 20 stycznia. Pierwszy finałowy odcinek z udziałem Polaka zostanie wemitowany na żywo 27 stycznia w RTE ONE.

wp.pl (http://polonia.wp.pl/country,0,title,Polak-walczy-o-g%B3%F3wn%B1-nagrod%EA-w-irlandzkim-show,wid,9568127,wiadomosc.html)

http://video.interia.pl/obejrzyj,film,90897



<script type="text/javascript" src="http://video.interia.pl/player.js#90897,425,350"></script>
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW