R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Panterka
2008-06-27, 13:09
Kobieta spędziła dwa lata na sedesie!
Autor Wiadomość
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2008-03-17, 20:06   Kobieta spędziła dwa lata na sedesie!

Cytat:
Władze miasta Wichita, w stanie Kansas nie bardzo wiedza co zrobić z tak dziwacznym przypadkiem. Pewna kobieta siedziała na sedesie swojego chłopaka przez dwa lata! Dopiero po tym czasie mężczyzna zdecydował się zadzwonić po policję.

Szeryf Bryan Whipple mówi, że skóra upartej kobiety wydawała się być zrośnięta z deską sedesu. Początkowo 35-latka odmawiała pomocy. W końcu jednak dała się przekonać chłopakowi i policjantom, że powinien ją obejrzeć lekarz.

“Musieliśmy wyrwać muszlę z podłogi. Dopiero w szpitalu sedes został ‘odczepiony’.” - mówi Whipple. Śledczy mieli we środę złożyć raport prokuraturze, która ma ustalić, czy zostaną wniesione jakiekolwiek zarzuty wobec 36-letniego mężczyzny - właściciela łazienki, w do której tak “przywiązała się” jego dziewczyna. “Nie była przyklejona, nie była przywiązana. Była po prostu zrośnięta z muszlą.” - mówi szeryf. “Ciężko to sobie wyobrazić. Widziałem to a wciąż nie mogę uwierzyć.” - dodaje.

Właściciel domu mówi, że przynosił swojej dziewczynie jedzenie i wodę. Prosił ją też każdego dnia, aby wreszcie wyszła z łazienki. Kobieta codziennie odpowiadała “Może jutro”. Według jej chłopaka - po prostu nie było szans, żeby wyszła. Mężczyzna zdecydował się zadzwonić po pomoc dopiero 27 lutego. Nigdy nie wyjaśnił dlaczego zajęło mu to aż dwa lata, a przyjmujący zgłoszenie policjant usłyszał tylko słowa: “Coś jest nie tak z moją dziewczyną.”

Kiedy funkcjonariusze weszli do feralnej łazienki zdezorientowana kobieta była ubrana, siedziała z opuszczonymi spodniami. Jej nogi były zwiotczałe. “Powiedziała, że wszystko jest w porządku i że nie potrzebuje pomocy i nie ma zamiaru wychodzić.” - mówi Whipple. Przewożący ją do szpitala policjanci i lekarze nie potrafili określić czy kobieta jest zdrowa psychicznie. (ktoś kto spędził 2 lata w kiblu może być normalny?)

Policja zdecydowała o nie ujawnianiu danych osób “połączonych” ze sprawą. Co ciekawe, sąsiedzi nie są zaskoczeni całą sytuacją. Kobieta miała ponoć ciężkie dzieciństwo. Gdy była mała, zmarła jej matka. Dorastała nie wychodząc z domu. Sąsiedzi są jedynie zdziwieni, że nikt nie zadzwonił wcześniej. Musimy przyznać - też jesteśmy zaskoczeni.


Sprawa ma swój ciąg dalszy...

Cytat:
Wczoraj tamtejszy szeryf oznajmił, że mężczyźnie, który pozwolił na to by jego dziewczyna spędziła w łazience 2 lata, powinny zostać postawione zarzuty.

Kory McFarren (już wiemy jak się nazywa) powiedział policji, że jego dziewczynę - Pam Babcock - opętała fobia. Kobieta nie chciała wyjść z łazienki przez około dwa lata. Zeznał również, że przynosił kobiecie jedzenie, wodę i czyste ubrania. “Jedyne o co można mnie obwiniać to to, że nie wezwałem pomocy wcześniej.”

Szeryf mówi, że rany na nogach kobiety są dowodem na to, że musiała spędzić przynajmniej miesiąc siedząc na sedesie bez przerwy. “Musiałaby spać na siedząco.” Szeryf Whipple wniósł do prokuratury prośbę o postawienie McFarrenowi zarzutów o maltretowanie.

McFarren broni się mówiąc, że opiekował się swoją dziewczyną przez ostatnie 16 lat, kiedy mieszkali ze sobą. Upiera się przy tym, że codziennie próbował ją nakłonić od wyjścia z łazienki. Na szczęście mieszkanie dysponuje drugą toaletą. Mężczyzna zadzwonił na policję dopiero 27 lutego. Martwił się, ponieważ jego dziewczyna sprawiała wrażenie wycieńczonej i oszołomionej.

Lekarze ze szpitala, do którego Babcock została przewieziona mówią, że infekcja w jej nogach uszkodziła nerwy i kobieta resztę życia może spędzić na wózku (wydawałoby się w ulubionej pozycji). Będziemy śledzić przebieg tej sprawy. Pójść do więzienia przez upartą dziewczynę, co Wy na to?


Ja pierdziele... Ludzie to mają czasem nierówno pod gipsdeką...
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-03-17, 20:10   

Dziwię się temu chłopakowi, że wcześniej nie poprosił o pomoc :!: Jej :!: Przecież to aż dwa lata :roll:
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Chudyy 
Ma stragan na targu



Pomógł: 8 razy
Wiek: 33
Dołączył: 05 Lis 2007
Posty: 644
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-03-17, 20:24   

Zauważyliście, że wszystkie takie bulwersujące sprawy rozgrywają się w USA. A co do tematu najbardziej interesuje mnie to, dlaczego ona te 2 lata siedziała w łazience, co jej było?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Izabela 
Przyjeżdża na zakupy
Izabela



Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 08 Gru 2005
Posty: 403
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-03-17, 20:34   

Normalna ona na pewno nie jest ale fakt,że facet jej pozwolił na siedzenie na sedesie przez dwa lata jest jeszcze bardziej dziwny. Mógł ją przecież siła ściągnąć...
_________________
"Być gwiazdą,gwiazdą ludzi fantazją.."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-03-17, 21:40   

Ciekawe w jakiej pozycji współżyli :D Na "kreta" ? :P
Jak widać ludzie nie tylko z innymi ludźmi, czy zwierzętami potrafią się z-ŻYĆ :DDD
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2008-03-21, 14:55   

Jak ona tak te 2 lata zajmowała ten kibel to ciekawe gdzie koles chodził za potrzebą ?? :D :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Chudyy 
Ma stragan na targu



Pomógł: 8 razy
Wiek: 33
Dołączył: 05 Lis 2007
Posty: 644
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-03-21, 14:59   

bob_mistrz napisał/a:
Na szczęście mieszkanie dysponuje drugą toaletą.


I wszystko jasne :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-03-21, 18:11   

Chudyy napisał/a:
A co do tematu najbardziej interesuje mnie to, dlaczego ona te 2 lata siedziała w łazience, co jej było?


Miała rozwolnienie dziewczyna :P



No ale tak serio no to ten chłopak jest nienormalny, ja bym po 2 dniach zadzwoniła, a nie po 2 latach.. Obydwoje coś muszą mieć z głową ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 35
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2008-03-21, 18:20   

A ja to się zastanawiam czemu z nią nie zerwał :P
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-03-21, 18:38   

Archdevil napisał/a:
A ja to się zastanawiam czemu z nią nie zerwał


Miłość bywa ślepa :D :D
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
siwy_ 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 743
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-03-21, 20:03   

Cytat:
A ja to się zastanawiam czemu z nią nie zerwał

coś mi tu śmierdzi :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Syla 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
SuperStar



Pomogła: 7 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 10 Gru 2005
Posty: 1063
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-03-23, 18:14   

Na miejscu tego chłopaka siłą bym tę dziewczynę z kibla zrzuciła. Traumaaa :!:
Chudyy napisał/a:
dlaczego ona te 2 lata siedziała w łazience, co jej było?

Może chciała trafić do księgi Guinessa :twisted:
_________________
SUCCESS UNLIMITED
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW