R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Panterka
2008-09-14, 13:01
Korek na ul. Barycz
Autor Wiadomość
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-04-25, 14:55   Korek na ul. Barycz

Ręce mi dziś opadły. Stałem w 20-to minutowym korku, bo pani zaparkowała zieloną corsą po skosie, gdzie znak wyraźnie mówi, że parkować należy wzdłuż ulicy, po drugie pan kierowca z autobusu chyba nie potrafi prowadzić autobusu, bo spokojnie by przejechał. Z jednej strony miał 20 cm od krawężnika i z 10cm od corsy. Dodatkowo paru kierowców chciało porozmawiać z kierowcą drugiego autobusu stojącego w korku, być może tamten podjąłby się przejechania, lecz tamten zamknął drzwi od autobusu i wolał sobie odpocząć. Dopiero po wielu uwagach paru zdenerwowanych kierowców wyprowadziliśmy kierowcę blokującego ruch na Barycz. Dzwoniłem na policję w 5 minut po dojechaniu do korka, jednak przez 15 minut nic się ze strony policji nie wydarzyło. Pan tylko stwierdził, że spojrzy sobie w monitorek. Przecież to są jaja! Dodatkowo rozpieprzył mnie fakt, że pani od źle zaparkowanej corsy przyszła do auta, jednak usłyszała wiązankę od kierowcy autobusu i sobie poszła! Jestem za pozbawianiem takich "kierowców" uprawnień!

korek.JPG
Plik ściągnięto 124 raz(y) 242,9 KB

_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Stefan 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 2117
Piwa: 18/9
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-04-25, 15:44   

Co jakiś czas udrażniac ulice "Twardym" lub "Leopardem" :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2008-04-25, 16:54   

Ferbik - dlaczego nie wezwałeś lawety aby zabrali corse? We Wrocławiu wzywanie lawety w przypadku gdy ktoś blokuje przejazd(wyjazd) to powszechna praktyka.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Damiao 
Ma stragan na targu



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 515
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-04-25, 17:26   

to jest po prostu śmieszne :lol:
na kolejny raz zapamiętaj radę majk-ela

pozdro
_________________
;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-25, 18:29   

Miałem podobny przypadek we Wrocłwiu. Tylko że ja siedziałem w tramwaju i ktos tak zaparkował że tramwaj nie mógł przejechać. Motorniczy zaczął rzucac mięchem przez radio że nie da się przejechać. I staliśmy tak z 10 minut... korek jak skurczybyk. w końcu stwierdziłem że nie bedę czekał jak idiota. Zebrałem kilku chłopa i przenieśliśmy ten samochód. Tramwaj pojechał i wszyscy byli zadowoleni :)
Ferbik było wziąć tej panci wstawić tą Corsę na chodnik tam jest wysoki krawężnik, ciekawe jak by zjechała :)
 
   
cogito 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 15 Lis 2005
Posty: 883
Piwa: 12/4
Skąd: Planeta Ziemia
Wysłany: 2008-04-25, 18:39   

Jest inny sposób. Czytałem kiedyś na pewnym forum o facecie, który nie mógł wyjechać z garażu, bo jakiś kierowca stale stawiał tam swój samochód. Zawalidroga nie reagował na karteczki zatknięte za wycieraczkę. Poskutkowało, gdy zdesperowany facet kolejną karteczkę przykleił na butapren.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
waldex 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 13 razy
Wiek: 37
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 1003
Postawił 6 piw(a)
Skąd: EWI
Wysłany: 2008-04-25, 21:14   

Wg mnie kierowca autobusu powinien zrobić lekcje rysowania i po sprawie :P W razie przyjazdu policji zeznać, że hamulce nie zadziałały (w starszych autobusach to się może zdażyć przecież, co? :P ) i finito, nauczyłaby się parkować raz na zawsze!!
Kiedyś sobie terenówkę z orurowaniem z przodu kupię albo z wyciągarką :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-04-25, 22:17   

majk-el napisał/a:
Ferbik - dlaczego nie wezwałeś lawety aby zabrali corse?

A jest coś takiego w Wieluniu? Z tego co zauważyłem, to panowie ze straży miejskiej potrafią blokady zakładać. Jeśli byłaby taka możliwość i znałbym numer, to zadzwoniłbym z przyjemnością.
gregg napisał/a:
Zebrałem kilku chłopa i przenieśliśmy ten samochód.

Myślisz, że nie próbowałem namówić innych? Jakoś nikomu się dźwigać nie chciało, woleli sobie postać w korku.
waldex napisał/a:
W razie przyjazdu policji zeznać, że hamulce nie zadziałały (w starszych autobusach to się może zdażyć przecież, co? )

I inspekcja u przewoźnika.
Poza tym takie ogórki (w sensie autobusy) powinny być wycofane z jazdy po naszych ciasnych uliczkach w centrum. Jakby takiego kierowcę wpuścić do Włoch na ich wąskie uliczki, gdzie często trzeba składać lusterka, żeby się wyminąć, to chyba po pierwszej godzinie zwolniłby się z pracy.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2008-04-25, 22:58   

Dlatego by uniknac takich sytuacji jak Twoja wole chodzic do miasta spacerkiem :) mogles zrobic zdjecie tej Pani. Wszyscy by wiedzieli kto to taki korek stworzyl ;-)
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
akirus 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 16 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 1259
Skąd: wieluń
Wysłany: 2008-04-25, 23:08   

Cytat:
Dzwoniłem na policję w 5 minut po dojechaniu do korka, jednak przez 15 minut nic się ze strony policji nie wydarzyło


Wydaje mi się, że gdyby chodziło o pijanego rowerzystę to by się prędzej uwinęli ;)

a tak poza tym to faktycznie byłabym za drastycznymi srodkami i
Cytat:
zrobić lekcje rysowania
:twisted:
_________________
Co za czasy! Lot w kosmos trwa coraz krócej, jazda do pracy coraz dłużej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2008-04-26, 10:00   

Na fotce widać że na chodniku stoi jakiś kwietnik, z tej perspektywy nie widać wyraźnie ale być może uniemożliwiał on manewr ominięcia tego samochodu. Zresztą co się dziwisz kierowcy autobusu, on się nie śpieszył, pracował od… do… , dla niego czas nie odgrywał istotnej roli ;) .
Bez względu na to jak zadziałały inne czynniki, np. policja, czy ten kierowca autobusu, to największą winą należy obarczyć tutaj tą panią, i nie jest to wina niewiedzy o złym zaparkowaniu, tylko kwestia podejścia do innych ludzi, i ten problem niestety narasta w społeczeństwie.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Chudyy 
Ma stragan na targu



Pomógł: 8 razy
Wiek: 33
Dołączył: 05 Lis 2007
Posty: 644
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-04-26, 11:13   

HAHAHA znam chyba ten samochód. Jak się nie myle ta pani kiedyś przyrysowała komus dzrzwi i wmawiala, że już tak było. Co do policji, to policja nie przyjedzie do takiego korka,kiedyś byl korek na jakiś skrzyżowaniu moj tata kikakrotnie dzwonił na policje i nic ;/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
rhclaus 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomógł: 2 razy
Wiek: 34
Dołączył: 10 Paź 2007
Posty: 78
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-04-26, 12:29   

Przyjechali ostatnio jak jakiś kretyn zaparkował na obszarze dla samochodów dostawczych (po drugiej stronie ulicy na przeciwko Delikatesów w centrum). Samochód dostawczy zaparkował na ulicy (kolejny kretyn) i przez to od Delikatesów do Poczty stały samochody. Policja przyjechała, powiedziała temu kolesiowi od dostawy, żeby przestawił auto i zaparkował na chodniku, a na pierwszego poczekali w radiowozie.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2008-04-26, 13:59   

To forum naprawdę może rozweselić człowieka :!: Już nie raz się o tym przekonałem :)
FERBIK, brawa za nie rozstawanie się z aparatem :!: :!: :!:
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2008-04-26, 16:25   

Ferbik napisał/a:
majk-el napisał/a:
Ferbik - dlaczego nie wezwałeś lawety aby zabrali corse?
A jest coś takiego w Wieluniu? Z tego co zauważyłem, to panowie ze straży miejskiej potrafią blokady zakładać. Jeśli byłaby taka możliwość i znałbym numer, to zadzwoniłbym z przyjemnością.


Masz racje, sam nie wiem czy są takowe "usługi" w Wieluniu. Ktoś z forumowiczów ma numer do lawety?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW