R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Panterka
2008-09-14, 13:01
Jubileusz 725-lecia miasta Wielunia
Autor Wiadomość
Spooky 
Wieluniaczek



Pomógł: 18 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1578
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-04-29, 13:28   

No oby w tym roku się popisali, chociaż moim zdaniem pierwszy błąd już zrobili lokując główną scenę na placu Legionów :p
_________________
I'd agree with you, but then we'd both be wrong
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-04-29, 13:51   

Boys? Ja słyszałam, że D-Bomb.


Spooky napisał/a:
moim zdaniem pierwszy błąd już zrobili lokując główną scenę na placu Legionów


Mam podobne odczucia. Troszke chyba mało miejsca będzie, zważywszy na to, że ogródki pewnie nie zostaną na ten czas zdemontowane/zamknięte. W sumie jestem tego pewna, w końcu to ich ogromny zysk, nie dadzą sobie wyrwać pieniędzy.
Ale z drugiej strony na plac jest bliżej, aniżeli na stadion..


Nie ma co prorokować, miejmy nadzieje, że wchodzą tutaj władze miasta i wezmą na poważnie nasze uwagi dot. organizacji, np. telebimy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Spooky 
Wieluniaczek



Pomógł: 18 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1578
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-04-29, 14:13   

No z telebimami to jest w Wieluniu problem, bo kilka razy były już instalowane specjalne ekrany i projektory obok sceny, ale chyba nasi spece nie potrafili sobie poradzić z ich obsługą, bo w czasie koncertów były nieużywane...

A jeśli chodzi o ogródki piwne, to podejrzewam że będą musiały się zwinąć, przynajmniej tak jak co roku na 1 września, innej sytuacji sobie nie wyobrażam. Ale i tak będzie za mało miejsca :/
_________________
I'd agree with you, but then we'd both be wrong
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Silvo 
Mieszka pod Wieluniem
Wieluń rulez!



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 876
Piwa: 11/19
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-04-29, 20:03   

Zgadza sie ze nie Boys tylko D-Bomb :D Wystarczy RZW posluchac troche i wszystko jasne :D
_________________
Carpie diem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-29, 20:47   

Ciekawe czy będzie cos na rockowo... w zeszłym roku na TSA było super. Najlepszy koncert jaki był w Wieluniu do tej pory. :D
 
   
Izaura 
Dojeżdża PKSem



Pomogła: 1 raz
Wiek: 33
Dołączyła: 08 Sty 2008
Posty: 189
Skąd: prawie Wieluń ;)
Wysłany: 2008-04-29, 22:25   

Tak, coś rockowego zdecydowanie by się przydało. :)
_________________
Is there a chance?
A fragment of light at the end of the tunnel?
A reason to fight?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Spooky 
Wieluniaczek



Pomógł: 18 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1578
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-04-29, 22:43   

Silvo napisał/a:
Zgadza sie ze nie Boys tylko D-Bomb :D Wystarczy RZW posluchac troche i wszystko jasne :D


W takim razie sorry za wprowadzenie w błąd, ale tak usłyszałem od znajomych.
_________________
I'd agree with you, but then we'd both be wrong
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2008-04-29, 22:51   

Wg moich informacji będzie Boys i D-Bomb :D Zobaczymy w czerwcu :D
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
siwy_ 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 743
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-04-30, 16:34   

Marek92 napisał/a:
Boys i D-Bomb
co to w ogóle jest? nie można zaprosić kogoś bardziej wartościowego? tak jak w zeszłym roku choćby
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Acree 
Mieszka pod Wieluniem
Gendo Addict



Pomogła: 9 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 24 Cze 2007
Posty: 846
Skąd: z gabinetu Gendo
Wysłany: 2008-04-30, 16:45   

Boys to Ci od "Jesteś szalona" i innych wymiocin masowej kultury.

Jeśli chodzi o zespoły, które mają wystapić to jestem załamana.
Spdziewałam się zupełnie innych klimatów po tym co mieliśmy ostatnio na Dniach Wielunia. Jeżeli naprawdę mają być takie "gwiazdy" to zostaje w domu, nie idę.
_________________
http://myanimelist.net/signature/acree.png
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-04-30, 19:29   

Acree napisał/a:
Boys to Ci od "Jesteś szalona" i innych wymiocin masowej kultury.

Jeśli chodzi o zespoły, które mają wystapić to jestem załamana.
Spdziewałam się zupełnie innych klimatów po tym co mieliśmy ostatnio na Dniach Wielunia. Jeżeli naprawdę mają być takie "gwiazdy" to zostaje w domu, nie idę.



Zaczyna się narzekanie - to potrafimy najlepiej. Mówisz, że to są ci od wymiocin masowej kultury a na pewno nie raz podśpiewywałaś sobie to pod nosem lub bawiłaś się przy tym na weselu znakomicie.
Jeseś załamana? To kogo proponujesz? Rozumiem że może nie trafili w Twoje gusta muzyczne. Mnie w tamtym roku zespoły nie bardzo pasowały, Tobie w tym roku - nie dogodzi się każdemu na raz.

A jeśli wolisz zostać w domu, to zostań, nikt na siłę CIę wyciągać nie będzie, tylko później nie mów, że w Wieluniu nic się nie dzieje, jeżeli Ty z góry stawiasz krzyżyk na największą imprezę w mieście. Zorganizuj sobie swoją własną i będziesz może zadowolona.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Spooky 
Wieluniaczek



Pomógł: 18 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1578
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-04-30, 20:06   

Jeśli mowa o zespołach, to zastanawia mnie dlaczego na Dni Wielunia praktycznie co roku zapraszane są zespoły hip-hopowe. Nie mam nic przeciwko temu gatunkowi muzyki, ale wydaje mi się, że co roku powinien być inny repertuar, a nie wciąż ten sam gatunek. Dlatego nie mam nic przeciwko Krawczykowi, bo rok temu było TSA dla młodzieży, więc teraz jest Krawczyk dla nieco starszych. A jeśli chodzi o Pezeta, to przesłuchałem kilka jego utworków i odnoszę wrażenie że zwykłemu, przeciętnemu mieszkańcowi Wielunia jego występ niezbyt przypadnie do gustu i będzie się na nim bawić tylko wąska grupa społeczna zapalonych zwolenników rapu. Ale to tylko takie moje mniemanie :)
_________________
I'd agree with you, but then we'd both be wrong
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-04-30, 21:17   

W tamtym roku było TSA i Hey co bardzo mi odpowiadało, jednak rozumiem że nie każdy lubi taką muzykę i powinno być jeszcze coś innego. No ale Boys to już zupełna przesada. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że nigdy nie podśpiewywałem żadnej ich piosenki. A jeśli się przy jakiejś bawiłem to bardziej przeszkadzała niż pomagała. Bo rozumiem muzykę do zabawy, jakiś stary pop czy coś. Ale disco polo... Nie będę może mówił co o tym myślę bo nie chcę nikogo tutaj urazić;>
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
TazmaN 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 85
Postawił 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-04-30, 21:36   

a ja powiem tak... mi akurat w tamtym roku wogole nie pasowalo TSA i Hey... nie lubie po prostu.. ale nie narzekalem i nikogo za ten wybor nie krytykowalem.. duzo ludzi sie przy tym swietnie bawilo... wiec i wy wszyscy "krytykanci" dajcie sie w tym roku pobawic innej czesci spoleczenstwa.. jesli wam nie pasuje to prosze bardzo wypozyczcie sobie koncerty swoich ulubionych wykonawcow na DVD i ogladajcie w domu...
moze i muzyka jaka prezentuja BOYS-i nie jest wielce ambitna, baa wogole nie jest ambitna, ale napewno wieksza czesc ludzi jaka bedzie na imprezie bedzie sie swietnie bawic...
a co do hip hopu na dniach wielunia, przypominam ze rok temu Peja sie nie zjawil... wiec nie widze nic zlego ze w tym roku zagosci u nas Pezet...
zreszta ludzie badzcie tolerancyjni...
jesli chcecie sluchac danego gatunku muzycznego to od tego sa koncerty a nie takie imprezy masowe jak np dni Wielunia

*w ogóle
*na pewno
Ostatnio zmieniony przez Panterka 2008-05-01, 13:52, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Spooky 
Wieluniaczek



Pomógł: 18 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1578
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-04-30, 21:48   

TazmaN napisał/a:
jesli chcecie sluchac danego gatunku muzycznego to od tego sa koncerty a nie takie imprezy masowe jak np dni Wielunia

Z tym się całkowicie zgadzam i dlatego uważam, że na Dniach Wielunia powinny gościć zespoły, których repertuar odpowiadałby gustom większości osób, a nie tylko wąskiej grupie sympatyków hh lub disco polo. Myślę że dobrym wyborem mogłyby być takie zespoły jak np. Feel, Gosia Andrzejewicz bądź też Perfect lub Lady Pank. Przy nich mogliby się bawić wszyscy, a nie tylko nieliczni fani danego gatunku muzyki.
_________________
I'd agree with you, but then we'd both be wrong
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW