R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Panterka
2008-09-14, 13:01
Jubileusz 725-lecia miasta Wielunia
Autor Wiadomość
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-04-30, 21:54   

TazmaN napisał/a:
jesli chcecie sluchac danego gatunku muzycznego to od tego sa koncerty a nie takie imprezy masowe jak np dni Wielunia

No i z tym się zgadzam. Nie mówię, że ro temu dni Wielunia były idealne. Bo chociaż mi się bardzo podobało, to powinno być coś dla każdego. Ale Boysa nie zaakceptuję. Bo rozumiem muzyka do zabawy i niezbyt ambitna, ale bez przesady. Rok temu przesadzili w jedną stronę (dla mnie dobrą;)), teraz w drugą. Ale jak znam życie to i tak będę i będę się dobrze bawił, może nie na samych występach tylko gdzieś w pobliżu:) I nie narzekam, dobrze że w ogóle jest jakaś impreza.
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Acree 
Mieszka pod Wieluniem
Gendo Addict



Pomogła: 9 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 24 Cze 2007
Posty: 846
Skąd: z gabinetu Gendo
Wysłany: 2008-04-30, 23:14   

Martusia no wyobraz sobie, że mogę z czystym sumieniem powiedzieć iż nigdy nie podspiewywałam tego czegoś, ba jak tylko słysze coś tego pokroju wychodzę ew. separuje się od otoczenia.
Honey, czy ja kiedykolwiek powiedziałam, że w Wieluniu się nic nie dzieje? Nie..
Nie mam zastrzeżen do tego, że coś się dzieje. Zaprosili zespoły? Prosze bardzo, a że mi się one nie podobają to inna sprawa.
Prawda jest taka, że powinni zaprosić po jednym zespole/wykonawcy z każdego gatunku tak żeby dogodzić każdemu.
Wszystkim Feelom, Gosiom Andrzejewicz i Dodom to ja dziękuje, no może ten Pezet daje radę, aczkolwiek nie jestem zwolenniczką hip hopu. Co do akcji z Peją... widać gdzie mają nas wielkie gwiazdy.
Perfect to już dawno ze sceny powienien zejśc, jednak z LP bym się ucieszyła.
Moje typy?
HappySad i N.O.H.A. :P chociaż i tak najbardziej z polskich chciałabym Huntera albo Włochatego.
_________________
http://myanimelist.net/signature/acree.png
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2008-05-01, 10:02   

Ludzie spoko majonez, jak już ktoś powiedział, jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził, więc zawsze będą jakieś ale... Do czego zmierzam... Wydaje mi się, że idea jest taka, by wszyscy mieszkańcy Wielunia i wiosek ościennych mogli się spotkać w jednym miejscu, pogadać i pobawić, przy okazji słuchając jakiejś tam muzyki...


Acree napisał/a:
chociaż i tak najbardziej z polskich chciałabym Huntera


:twisted:
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Silvo 
Mieszka pod Wieluniem
Wieluń rulez!



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 876
Piwa: 11/19
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-05-01, 12:10   

Acree, to co moze jakies zespoly typu Iron Maiden na co pojdzie 10 % mieszkancow? Bo ja uwazam ze na Boys i D-Bomb pojdzie 90 %. I o to im chodzi zeby zadowolic 90 % a nie garstke 10 % do ktorych nalezysz (tak mysle poniewaz nie chcesz isc)
_________________
Carpie diem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
TazmaN 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 85
Postawił 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-05-01, 12:32   

dokladnie Silvo:D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Acree 
Mieszka pod Wieluniem
Gendo Addict



Pomogła: 9 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 24 Cze 2007
Posty: 846
Skąd: z gabinetu Gendo
Wysłany: 2008-05-01, 14:45   

Nie Silvo chodzi mi o to, zeby zaprosić takie zespoły by dla każdego znalazło się coś dobrego. Mogłoby być to co jest plus takie HappySad i już bym była zadowolona. Kwestia jest tego by dobrali tak by dla każdego było coś znośnego.
_________________
http://myanimelist.net/signature/acree.png
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-05-01, 15:32   

Silvo napisał/a:
Acree, to co moze jakies zespoly typu Iron Maiden na co pojdzie 10 % mieszkancow?

Nie zespoły, tylko zespół. Jeden. I może nie klimaty ironowskie, tylko jakiś rock, reggae czy ska. I jakiś pop drugiego dnia, czy też dyskoteka. Żeby było coś dla każdego po prostu. Bo tak to zawsze będzie jakaś część ludzi narzekać że na Dniach Wielunia jest jedno wielkie (słowo wymoderowano). Z resztą i tak zawsze ktoś będzie, tak jest ze wszystkim, nie tylko z imprezami masowymi.
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
basteks 
Ma stragan na targu


Pomógł: 1 raz
Wiek: 54
Dołączył: 15 Cze 2006
Posty: 503
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-05-03, 11:58   

Tak naprawde to chodzi tylko o 2 rzeczy:

1. kasę jaka dysponują organizatorzy
2. wolne terminy gwiazd

W załaczniku plik z cennikiem gwiazd na 2008r. - niewielkie mozliwści negocjacji

Cennik gwiazd 2008

popatrzcie ile kosztuje Karel Gott :D :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
karcia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 1133
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-05-03, 13:45   

Myślę, że organizatorzy Dni Wielunia odpowiedzialni za dobór artystów powinni podpatrzyć zeszłoroczny repertuar Dni Działoszyna. Tam naprawdę praktycznie każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Wystarczy wymienić - Dżem, Verbę, Papa Dance, Toples, Małgorzatę Ostrowską i Gabriela Fleszara... Każdy reprezentował coś innego i to właśnie przyciągnęło tłum ludzi o nawet skrajnie różnych gustach muzycznych.
Pożyjemy, zobaczymy. Dobrze, że w Wieluniu będzie się działo. A jak to wszystko wypadnie przekonamy się za jakiś czas. :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Silvo 
Mieszka pod Wieluniem
Wieluń rulez!



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 876
Piwa: 11/19
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-05-03, 19:51   

Ja myślę że nigdy się nie dogodzi wszystkim. Zbyt duzo gatunkow muzyki jest. Trzeba zrobi 3-dniowe dni Wielunia i w kazdy dzien po 3 gwiazdy :D
_________________
Carpie diem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
twiggy
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-04, 09:31   

Basteks dobrze napisał: kasa i terminy. Jeśli budżet na " igrzyska" przyznano zbyt późno to nie ma wielkiego wyboru; większość interesujących wykonawców ma już zajęte terminy.
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW