R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Warszawa nocą...3,2,1
Autor Wiadomość
Dero
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-08, 18:08   

Moim zdaniem wyscigi dobra rzecz( nowe umiejetnosci, blizsze ponzanie auta i techniki prowadzenia, nowe znajomosci) lecz nie koniecznie na drogach publicznych jedynie na zamknietych odcinkach dla ruchu ale nie zawsze jest full bezpieczenie( chociaz nie slyszalem nigdy zeby cos podczas takch wyscigow sie stalo no moze raz w Warszawie..)...ale gdy nie ma w poblizu zadnych torow, lotnisk czy placy, na ktorych mozna cos zorganizowac, wladze miasta nawet nie chca o tym slyszec no wiec jest jak jest, teraz i tak jest juz duzo imprez typu bemowo ale to wciaz za malo... :(
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-08, 18:13   

Taka mała propozycja dla chcących się ścigać.
Kupcie sobie gokarty i sie scigajcie na torze. Jaka adrenalina...
I ZMYKACJCIE Z DRÓG PUBLICZNYCH :evil:
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-12-08, 18:13   

Dero, masz racje, trzeba podchodzic do tematu w sposob rozsadny i przemyslany i nie patrzec na swoje zamilowania do pewnych tematow jak slepy kon... (chodzi mi tu o pewna sytuacje gdzie slepy kon mowi do drugiego slepego konia: -startujemy w Wielkiej Pardobickiej ?? a drugi odpowiada: - nie widze przeszkod). A wypadki sie zdarzaja na codzien na drogach, ale nie dawajmy mozliwosci poprzez takie nielegalne wyscigi do szansy zwiekszenia statystyk :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dero
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-08, 18:20   

W Wieluniu nikt sie raczej nie sciga no moze kiedys ze 2 razy ale na bardzo malo uczeszczanym odcinku drogi (cieplownia) :lol: 8) ale nie slyszalem juz od dawna zeby cos dzialo sie w Wieluniu bo faktycznie jak wczesniej wspomnieliscie Wielun po 22 zamiera jak by obowiazywala godzina policyjna...czasem wyjezdzam na miasto po tej godzinie i nic...pusto :(no moze sie kiedys Marcin z Robo i Czarkiem natrafi 8) ale to jak cieplej bylo bo teraz to juz niekogo nie widac :lol:
 
   
mike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 407
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-12-08, 18:24   

Nikogo nie miałem zamiaru obrażać tym tematem tymczasem wychodzi na to, że tak zrobiłem i spotkałem się ze zmasowanym atakiem. Ferbik co Cię obchodzi skąd mam na samochód? Wiesz dobrze co robię... to był cios poniżej pasa. Blink, gregg coraz bardziej mam wrażenie, że jedyne co potraficie to wyładować się na kimś na tym forum. Dlatego podziękuję Wam z miłą chęcią. Zresztą nie tylko wam. Osoby, które powinny się tu oddzywać nie robią tego...
Dero czyń zatem honory na forum motoryzacyjnym za mnie.
Pozdrawiam

PS. Mapet miałeś racje :?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-12-08, 18:30   

Dero, ale w Wieluniu nie ma sie gdzie scigac, i nie ma co porownywac naszego miasta z Warszawa, bo u nas jedyny odcinek z dwoma pasami ruchu jest tylko za wiaduktem kolejowym jadac w strone Warszawy. U nas sie tylko wiesniaczki popisuja piskiem opon wkolo placu, glosna muzyka z otwartych okien i nadmierna predkoscia glownymi drogami. Pamietam taki przypadek jak koles ze swoja laska smigal od kaliskiej merolem starej klasy S z predkoscia okolo 150km/h. Niestety na Krolewskiej raczki nie nadazyly za predkoscia i wypieprzyl w latarnie scinajac zywoplot. Jaki byl smiech gapiow, kiedy ona plakala mu w ramie i pytala "co teraz bedzie?" a on odpowiedzial: "nie martw sie... wyklepie sie..." LOL! Latarnia wciela sie w 3/4 silnika samochodu i spadla na dach :) Ale co sie dziwic... polscy blacharze potrafia zdzialac cuda :) Wezmy chociaz taki przyklad jak pewne audi TT, ktore nawet nie przypominalo przystanku autobusowego a po naszej polskiej robocie wygladalo jakby z salonu wyjechalo :mrgreen:

Mike zgadnij dlaczego tak napisalem ?? Dodam, ze nie chodzi o ciosy ponizej pasa... po prostu jestem ciekaw ale skad wiedzialem, ze nie bedziesz w stanie odpowiedziec na moje pytanie, tylko przyjac pozycje kontrataku ?
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-08, 18:33   

mike napisał/a:
Nikogo nie miałem zamiaru obrażać tym tematem tymczasem wychodzi na to, że tak zrobiłem i spotkałem się ze zmasowanym atakiem. Ferbik co Cię obchodzi skąd mam na samochód? Wiesz dobrze co robię... to był cios poniżej pasa. Blink, gregg coraz bardziej mam wrażenie, że jedyne co potraficie to wyładować się na kimś na tym forum. Dlatego podziękuję Wam z miłą chęcią. Zresztą nie tylko wam. Osoby, które powinny się tu oddzywać nie robią tego...
Dero czyń zatem honory na forum motoryzacyjnym za mnie.
Pozdrawiam


Jezuuuu, czlowieku jaki atak. To forum jest po to zeby wymieniac opinie. Stworzyla sie dyskusja ktora nawet nie dotyczyla Ciebie tylko problematyki nielegalnych wyscigow.
I na ten temat rozmawialismy. Ty przedstawiles swoje racje ja swoje. I jak widze kazdy przy nich pozostanie. Nie mam pojecia dlaczego tak wszystko bierzesz do siebie?!?! Ja nie wiem czy to ta pogoda tak na ludzi wplywa czy co? Nie czytasz chyba dokladnie tego co pisza inni. Powtarzam nie mam nic do wyscigow samochodowych W MIEJSCACH DO TEGO PRZEZNACZONYCH. Czy to tak trudno zrozumiec.
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-08, 19:49   

mike napisał/a:
Blink, gregg coraz bardziej mam wrażenie, że jedyne co potraficie to wyładować się na kimś na tym forum.


Ale kto sie na Tobie wyładowuje??? Ja na Tobie???
Cały czas piszę o nielegalnych wyścigach na drogach publicznych. Skoro bierzesz to tak bardzo do siebie... Mam wrażenie że zadziałało stare przysłowie o nożycach...

Głupotą dla mnie jest jak tatuś kupuje synkowi droga zabawkę w postaci samochodu z 200konnym silnikiem, a synuś nie wie do czego służy samochód i wydaje mu sie, że do ścigania po ulicach.
Widziałem takich dwóch buraków ścigających się na ulicach Wrocławia. Jeden nie wyrobił i wjechał w tył stojącej na pasie beemki. Obyło się bez rannych ale ten facet z beemy mało co nie wyszedł z siebie.
Właśnie to mam na myśli. Ci "kierowcy rajdowi" to potencjalni mordercy.
 
   
Robo
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-08, 21:20   

Moim zdaniem odkąd powstało stowarzyszenie SSS bezpieczeństwo związane z nielegalnymi nocnymi wyścigami równoległymi zmalało i to w znaczny sposób. Kiedy ta rywalizacja zyskała rangę mistrzostw Polski wiele osób mogło sprawdzić siebie a przede wszystkim swoje maszyny w wyznaczonym do tego miejscu z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa z zastosowaniem profesjonalnej aparatury. Rywali dobiera się według odpowiednich klas zarówno pojemnościowych, wolnossących, turbodoładowanych czyli jednym słowem startuje się z godnym siebie rywalem.

Nieodpowiedzialnych ludzi za kierownicą się nie upilnuje. Sam patrząc teraz z perspektywy czasu robiłem takie rzeczy, że teraz pukam się w czoło i mówie sobie jaki to człowiek był bezmyślny i nieprzewidywalny tymbardziej, że wyczyny, brawura poparte były minimalnym doświadczeniem. Ehh ta młodość. :|

Pozdrawiam. :)
 
   
mike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 407
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-12-08, 23:24   

Zaraz chyba skasuje ten temat bo widzę, że on nie ma najmniejszego sensu na tym forum.Jak coś jest nie po waszej myśli to potraficie tylko gnoić. Cieszę, się, że jesteście tacy poprawni politycznie i trzymacie się razem. Był któryś z Was na takich wyścigach, żeby je krytykować? jedyne co widzieliście to gówniarzy jeżdżących w beemkach wokół placu lub wypadek z udziałem młodych. Tyle wiecie. Ja w tym siedze od dawna, motoryzacja to moja pasja.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-08, 23:30   

Dobra poddaje sie, nie kopie sie z koniem. Dorosnij.
Ostatnio zmieniony przez Blink 2005-12-08, 23:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-12-08, 23:32   

Ja rowniez pasuje...
Mysle, ze caly artykul: http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic.php?t=5648 wyjasnia caly powyzszy temat. Najciekawsze sa wypowiedzi delikwenta... EOT
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
MIKE.
Gość
Wysłany: 2005-12-09, 14:32   

I znowu to samo. Ferbik co to ci wyjaśnia? koleś jechał szybko i wpadł w poślizg bo było błoto! po prostu przegiął i tyle... czytałeś w ogóle to co zamieszczasz? jak to sie ma do wyścigów równoległych po prostej? zanim coś zamieścisz to pomyśl troche.
Prosiłem nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka!
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-09, 14:59   

MIKE. napisał/a:
I znowu to samo. Ferbik co to ci wyjaśnia? koleś jechał szybko i wpadł w poślizg bo było błoto! po prostu przegiął i tyle... czytałeś w ogóle to co zamieszczasz? jak to sie ma do wyścigów równoległych po prostej? zanim coś zamieścisz to pomyśl troche.
Prosiłem nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka!


Widze że nadal nie kumasz jednej rzeczy. Nam chodzi ciągle o drogi publiczne.
A teraz odpowiem na twoje pytania. Wbrew pozorom podobieństwo jest b. duże.
Z wyścigami ma to tyle wspólnego:
1. Kolesie na wyścigach też jeżdżą szybko.
2. Mogą także wpaść w poślizg.
3. To że jada po prostej nie ma najmniejszego znaczenia.
4. Mimo że jada po prostej moga zawsze spotkać np:plame oleju "której jeszcze wczoraj nie było"
5. Jeżeli jest to droga publiczna zawsze może się coś zdarzyć co zmusi delikwenta do gwałtownego hamowania i o poślizg nietrudno.
6. po drogach publicznych jeżdżą inni uzytkownicy jak np.rowerzyści.
7. Noca może wracać podchmielony Pan Ziutek i wyjść na drogę publiczną gdzie odbywają się akurat wyścigi.
8. każdy z tych "rajdowców" może "przegiąć"

Mogę tak długo jeszcze ale wydaje mi się że podałem wystarczającą ilość powodów dla których wyścigi drogach publicznych powinny i są zakazane. Karą za łamanie tych przepisów powinna być konfiskata pojazdu. Może wtedy "kierowcy rajdowi" zastanowiliby się troszkę.
 
   
Mike.
Gość
Wysłany: 2005-12-09, 15:24   

Sorki, ale muszę być jako gość bo nie moge sie zalogować. Widocznie stałem sie niewygodny dla kogoś.
1. Zwykłe auta na codzień też jeżdżą szybko. Ba, nawet Tiry zapierdzielają b. szybko. I co znaczy szybko? 150, 200? załóżmy, że tak ale to trwa jakieś 15 s po prostym odcinku 400m i koniec
2. Wpaść w poślizg? trasa na której są orgaznizowane wyścigi jest dokładnie sprawdzana, tam nie ma prawa być oleju, dziur etc.
3. Oj ma znaczenie i to duże. Czemu w 99% ludzie wpadają w poślizg na zakrętach?
4. jasne że można, wtedy po prostu przez nia przejedziesz, poza tym wierz mi, że o wiele łatwiej można stracić przyczepność na piasku czy żwirze niż na plamie oleju choćby miała metr na metr. Można też spotkać jelenia, kota lub nie daj boże dzika - i masę innych pierdół. Ale wyścigów nie robi sie zazwyczaj w lesie tylko na otwartych przestrzeniach.
5. Nikt sie nie ściga gdy nawierzchnia jest mokra lub oblodzona bo wtedy auta np. przednio czy tylnonapędowe nie maja szans z 4X4.
6. rowerzyści nie jeżdżą tam gdzie się ścigaja a bynajmniej nie powinno ich tam być. Nikt nie pojedzie gdy widzi jakiegoś chwieja na rowerze.
7. Pan Ziutek powinien siedzieć w domu jak jest podchmielony a jesli wejdzie komuś pod koła to sorry, jego wina, jak przeżyje idzie odrazu do pierdla. Pijani są wszędzie, taki urok tego kraju.
8. Może przegiąć i np. zatrzeć silnik o to Ci chodziło? czy np. zajechać drogę drugiemu? jeśli tak to już nikt z nim nie będzie startował...

Wbrew pozorom istnieje cos takiego jak kodeks honorowy i kto sie go nie trzyma, ten szybko wylatuje. Każdy dba o swoje życie i życie innych bo to nie są kamikadze.
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW