R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Administrator
2008-12-04, 14:11
TNI.SG zapraszam do współpracy
Autor Wiadomość
adrianmikula 
Słyszał o Wieluniu
ADRMIK


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3
Skąd: Polska
Wysłany: 2008-12-02, 22:12   TNI.SG zapraszam do współpracy

TNI.SG zapraszam do współpracy
Szukam poważnych osób do zarabiania poważnych pieniędzy poza swoją regularną pracą.
Lubisz pomagać innym? Jesteś kreatywny/kreatywna ? Tak. To mam dla Ciebie propozycję możliwość współpracy w czasie wolnym od innych zajęć.( w postaci dochodu pasywnego) Wymagana wcześniejsza rozmowa kwalifikacyjna. Zapraszam serdecznie tylko do kontaktu poważne osoby aby poznały firmę Top Trendy. www.adrmik.pl Wszystkich którzy są zainteresowani współpracą, niezależnie, czy mieszkają w Polsce, Europie czy gdziekolwiek w świecie.
Zapraszam codziennie po 16:00

Kontakt:
Adrian Mikuła
Tel.691-232-546 po 17:00
Skype: adrian_mikula po 17:00
www.adrmik.pl
_________________
Patrz na swoj cel prosto a nie na boki...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
KasiaM 
Dojeżdża PKSem



Pomogła: 5 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Sty 2008
Posty: 124
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-12-03, 07:46   

Kolejni naciągacze... Obejżałam wszystkie te prezentacje i tak sobie myślę, że człowiekowi większej sieczki z mózgu nie idzie zrobic - bardziej zaplątac sie tego nie da :)
Poza tym "wplac tylko 140 czy tam 160 zl (nie pamietam juz dokladnie) przeciez to nie duzo"... Taaa... A musisz znaleźc kilka osób, które wpłacą też te pieniądze, żeby się wpisac i żebyś ty mógł zarabiac i tak w kółko. Te osoby muszą znaleźc nowe, te nowe kolejne...

A póżniej ludzie chodzą na policję, że naciągacz, że wpłaciły pieniądze i nic z tego nie mają...
_________________
"Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, sam fakt, ze żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić."
Reinhold Schneide
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
adrianmikula 
Słyszał o Wieluniu
ADRMIK


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3
Skąd: Polska
Wysłany: 2008-12-03, 08:14   

Cytat:
Kolejni naciągacze... Obejżałam wszystkie te prezentacje i tak sobie myślę, że człowiekowi większej sieczki z mózgu nie idzie zrobic - bardziej zaplątac sie tego nie da :)
Poza tym "wplac tylko 140 czy tam 160 zl (nie pamietam juz dokladnie) przeciez to nie duzo"... Taaa... A musisz znaleźc kilka osób, które wpłacą też te pieniądze, żeby się wpisac i żebyś ty mógł zarabiac i tak w kółko. Te osoby muszą znaleźc nowe, te nowe kolejne...

A póżniej ludzie chodzą na policję, że naciągacz, że wpłaciły pieniądze i nic z tego nie mają...

Witam Nie rozumiem Pani odpowiedzi
Nie my ustalamy cenę za opłatę manipulacyjną tylko firma w kazdym MLM jest jakaś wpłata za starter Pani myśli ze stworzenie narzędzi które dysponujemy mozna zrobic za 0zł jest Pani w błędzie . My nie szukamy osóbó na etat tylko do wspłópracy Bo produkt jest numer 1 jeśli chodzi o jego obronę o produkcie można poczytać na naszej www.fenomennoni.pl/adrianmikula . Jak by Pani wiedziała dużo o MLM to by Pani takich pytań nie zadawała poniewaz wiadomo ze w kazdym MLM chodzi o sprzedaż a my nie sprzedajemy tylko budujemy Prosumentów.. A to co innego niż Pani myśli..
A po 2 nie mamy czasu na głupie beznadziejne dyskusje

Dlatego mamy swoją technikę i tak działamy i osiągamy sukces,,
A Pani nam w tym nie przeszkodzi .. BO jest to temat tak ważny jak każdy dzień jest ważny..
A co do prezentacji to same prezentacje mówią o co chodzi i dlatego najpierw trzeba zrozumieć krok 1 a potem iśc do kroku 2. a nie kork 1 i potek odrazu krok 2 bo tutaj robi sie mętlik

Pozdrawiam.
_________________
Patrz na swoj cel prosto a nie na boki...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
KasiaM 
Dojeżdża PKSem



Pomogła: 5 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Sty 2008
Posty: 124
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-12-03, 08:30   

Skoro ten produkt jest nr 1 to czemu nikt o nim nie slyszal?? :D Tzn o soku z noni słyszałam a nawet piłam, tylko, że to jest produkt ogólniedostępny w dobrych aptekach i nie wiem po co wokół niego robic tyle szumu?! To tak jakby przereklamowywac sok pomarańczowy...
A poza tym cale to gadanie przypomina mi zapewnienia przy wizytach Swiadków Jehowy - tak samo wszystko ubarwiaja, ze trzeba najierw zrozumiec... :twisted:
_________________
"Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, sam fakt, ze żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić."
Reinhold Schneide
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-12-03, 08:36   

Proszę napisać prosto i jasno na czym polega praca i na jakich zasadach jest wynagradzana, w przeciwnym razie post zostanie usunięty. Prosument to zbyt szerokie pojęcie i może być rozumiane na kilka sposobów.

Teoretycznie prosument to połączenie dwóch słów: producent i konsument. Jest to ktoś, kto korzysta z produktu (konsumuje go) a jednocześnie ma udziały w jego sprzedaży.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
KasiaM 
Dojeżdża PKSem



Pomogła: 5 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Sty 2008
Posty: 124
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-12-03, 08:45   

Administrator napisał/a:
Proszę napisać prosto i jasno na czym polega praca i na jakich zasadach jest wynagradzana


Ja próbowałam to zrozumiec i poukładac w miarę prosty sposób ale no niestety Nie da się! :lol:

adrianmikula napisał/a:
w kazdym MLM chodzi o sprzedaż a my nie sprzedajemy tylko budujemy Prosumentów


Poza tym Pan naprawdę nie rozumie pojęcia prosument. Najbardziej odpowiednim był by tu jakiś pośrednik sprzedaży albo wspólpracownik (?) Nie wiem...

To jest takie potrzepane, że sama nie wiem jak to określic :)
_________________
"Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, sam fakt, ze żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić."
Reinhold Schneide
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mareks 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 79
Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 961
Skąd: wielun
Wysłany: 2008-12-03, 12:45   

Toż to coś takiego jak łańcuszek św.... albo kredyt argentyński. Pierwsi zarabiają a ostatni tracą by ci pierwsi mogli zarobić.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 44
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-12-03, 14:45   

mareks napisał/a:
albo kredyt argentyński


to absolutnie nie jest kredyt argentyński.

Tzw. Kredyt argentyński, mimo złej sławy którą uzyskał dzięki różnej maści naciągaczom jest całkiem sprytnym wynalazkiem.
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mareks 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 79
Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 961
Skąd: wielun
Wysłany: 2008-12-03, 16:17   

Oczywiście że nie to samo ale prowadzi do tego samego-czyli ostatni płacą na pierwszych.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 44
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-12-03, 17:43   

mareks, w kredycie argentyńskim nikt za nikogo nic nie płaci. Przynajmniej jeśli mówimy o samym pomyśle. Każdy płaci za siebie. I jeśli nikt z systemu się nie wyłamie to za nikt za nikogo nic nie musi płacić.

Ale to temat na odrębną dyskusję. Koniec wątku w tym temacie. Jeśli chcemy kontynuować dyskusję o kredycie argentyńskim proponuję aby moderator wydzielił wątek.
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-12-04, 14:11   

Temat zamykam, nie doczekałem się odpowiedzi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW