R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: ourson
2009-07-19, 22:48
Jak prawidłowo sformułować ofertę pracy
Autor Wiadomość
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2009-03-06, 08:40   

Rekrutacja w Urzędzie Miejskim napisał/a:
IV. Dodatkowe wymagania:
2. Predyspozycje kandydata do zajmowania stanowiska urzędniczego: sumienność i staranność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole, samodzielność myślenia i działania, dyspozycyjność, rzetelność, kreatywność.


Czy ktoś potrafi zdefiniować pojęcie "kreatywny urzędnik"? Zawsze mi się wydawało, że od urzędnika wymaga się znajomości przepisów a nie kreatywności.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
martusiek 
Przejeżdżał przez Wieluń



Wiek: 38
Dołączyła: 23 Maj 2006
Posty: 83
Skąd: wieluń
Wysłany: 2009-03-06, 08:49   

Wydaje mi sie,ze chodzi tu o taką bardziej...zdolnosc logicznego myslenia.. zeby wlasnie nie robic wiecznie wszytskiego "na pałę" ,ale tez czasem ruszyć glową i pomyslec czy czegos nie da sie zrobic lepiej czy w inny,prostszy sposób.
:roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2009-03-06, 09:35   

red napisał/a:
8. Umiejętność posługiwania się komputerem.

Czyli umiejętność obsługi przycisku "włącz/ wyłącz" wystarczy?


IV. Dodatkowe wymagania:
1. Posiadanie przez kandydata innych kwalifikacji zawodowych, które mogą się przydać
w pracy na wyżej wymienionym stanowisku.
2. Predyspozycje kandydata do zajmowania stanowiska urzędniczego: sumienność i staranność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole, samodzielność myślenia i działania, dyspozycyjność, rzetelność, kreatywność.

adn1- W każdym porządnym ogłoszeniu jest napisane jakie to są konkretne wymagania i do czego mogą ewentualnie się przydać.
adn 2- Porażka- najlepiej wymienić wszystkie możliwe cechy osobowości. Proponuje wypisać całość z kwestionariusza osobowości Cattella :!:

Zastanawia mnie kto jest autorem tej oferty pracy...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
martusiek 
Przejeżdżał przez Wieluń



Wiek: 38
Dołączyła: 23 Maj 2006
Posty: 83
Skąd: wieluń
Wysłany: 2009-03-06, 09:56   

Ale Wam sie nudzi.. :P
Przestańcie się czepiac ,fajna oferta, dla wielu ludzi jakas szansa..światełko w tunelu :lol:

Usmiechu i milego dnia wszystkim! :smile:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2009-03-06, 10:03   

To nie jest efekt mojej nudy. Uczyłaś się kiedyś jak pisać oferty pracy? Ja tak, stąd moje uwagi.
Również miłego dnia
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
martusiek 
Przejeżdżał przez Wieluń



Wiek: 38
Dołączyła: 23 Maj 2006
Posty: 83
Skąd: wieluń
Wysłany: 2009-03-06, 10:21   

Zatem gratuluje wiedzy.
Ja juz sie taki mam charakter, ze we wszytskim staram sie dopatrzyc plusów,a nie skupiam się na wytykaniu błedów..
Przymknijmy czasem na cos oko,nic ani nikt nie jest perfekcyjny..
`jak sie nie ma co sie lubi,to sie lubi co się ma` ;)
Zatem w dobie kryzysu - postarajmy sie polubić ta oferte pracy, chociazby za fakt ,ze po prostu JEST.
:lol:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2009-03-06, 10:30   

Na co dzień mam do czynienia z setkami takich ofert, jeszcze lepszymi cv i listami motywacyjnymi, dlatego mam wyczulone oko.
Profesjonalnie zrobiona oferta pozwoli zaoszczędzić czas: zarówno rekruterom, jak i osobom szukającym pracy. Dbajmy właśnie o ten czas w dobie KRYZYSU! Już na poziomie pisania ogłoszenia można zrobić pierwszy przesiew.
"Przymknąć oko? Nikt nie jest perfekcyjny?" Z tej oferty wynika, że kandydat powinien być co najmniej bogiem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2009-03-06, 16:57   

martusiek napisał/a:
Wydaje mi sie,ze chodzi tu o taką bardziej...zdolnosc logicznego myslenia.. zeby wlasnie nie robic wiecznie wszytskiego "na pałę" ,ale tez czasem ruszyć glową i pomyslec czy czegos nie da sie zrobic lepiej czy w inny,prostszy sposób.
:roll:


Wydaje ci się? Kreatywność jest przecież zdefiniowana. Za wikipedią:

Cytat:
Kreatywność (postawa twórcza; od łac. creatus czyli twórczy) - proces umysłowy pociągający za sobą powstawanie nowych idei, koncepcji, lub nowych skojarzeń, powiązań z istniejącymi już ideami i koncepcjami. Myślenie kreatywne, to myślenie prowadzące do uzyskania oryginalnych i stosownych rozwiązań. Alternatywna, bardziej codzienna definicja kreatywności mówi, że jest to po prostu zdolność tworzenia czegoś nowego.



Dominika ma racje. Ogłoszenie napisane jest nieudolnie. W urzędzie niestety takie rzeczy przechodzą - w prywatnej firmie taki "specjalista" od rekrutacji nie miał by czego szukać.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW